Riedke vlasy

janko18

Mam riedke vlasy a vypadavaju mi ... a neviem co stym, budem moc rad ak mi niekto poradi alebo odporuci nejaku mast, krem alebo vodu moc ma to stve lebo som kulturista a nechcem chodit s vyholenou hlavou ... ak to bude takto pokracovat dalej budem ako 60 rocny dedko bez vlasov

71gloria

Sandokanko nezúfaj, radšej niečo poskúšaj!napr. rast vlasov podporuje čerstvá šťava z čiernej reĎkovky, umývanie vlasov žĺtkom zmiešaným citrónovou šťavou, preplachovanie vlasov pivom, výživa/ryby, listová zelenina, mrkva, rastlinné oleje....
alebo do čistého liehu daj cibuľu pokrájanú na plátky, 2 dni lúhuj, potom vtieraj do pokožky, nechaj posobiť 20 minút, potom umy šampónom napr. lopúchovým, pozri aj rady o suchých vlasoch,BRUNUSKA má pravdu a hlavne SA NESTRESUJ

sandokan

no poviem vam to takto neviem ci mam riedke vlasy od malicka ale registrujem to len posledny rok.....su fakt riedke ked sa dam ostrihat vidno mi hlavu a to ze dost prosim poradte pomoc ja nechcem byt plesaty!!!!!!!!!!!!! :-(((

rose

ano ja viem ael ja som mala huste a zrazu ani neviem co prislo obdobie a zredli odvtedy mam take bojimsa fakt ze bduem mat plesinu

dievčatko

ja si nemyslím, že zahusťovanie je dobré riešenie..pretože ak mas vlasky este aj jemné, tak ta zátať, ktorá vznikne ked ti na tvoj vlas nadpoja, "zavesia iné ti ho este viac oslabi a vypadne.
Ja mam tiez riedke vlasy, uvazovala som tiez nad tým...ale radsej zostanem takto ako o rok ..byt uuplne na pleš

anonymka

na to zábaly ani nič podobné neexistuje...musíš sa stým naučiť žiť a nejak ich opticky zhustiť...ja mám tiež riedke a už mi to vôbec nevadí....dokonca ich mám rada:)