90.Dnovka od 15.2 (Pondelok), Hladam partacky..

Príspevok v téme: 90.Dnovka od 15.2 (Pondelok), Hladam partacky..
Sesi

Caute bambulky..Nechce sa k vam neaka ku mne pridat??Od pondelka zacinam..Viacerim nam to pojde lepsie..Ja som tuto dietku uz drzala z babami z tohto fora.vydrzala som viac ako 2 tyzdne..dala som dole 4Kg..ale potom prisli narodeniny a torta a tak ved chapete ma..takze ak mate niektora zaujem sa pridat..tak smelo mi napiste..budem len rada..uz sa na vas tesim.Inac mam 18 rokov
------------------------
Správna výživa, životospráva www.zdravie.sk

kvetinky

Sesi

:) tak druhý deň diéty mam zasebou:) zajtra sa teším na špagety nejaké a sladkosť na večeru:) čo sa týka cvičenie,ja používam orbitrek dlhé roky,lebo mam rada ten pohyb..ale tak 3-4krat týždenne.záleží ako mám čas,únava..
čo plánuješ papať na pondelok?

Sesi

No super..pusinkalinka,takze od pondelka zacneme,psychicky sa priprav =D heh..
Kvetinky :super ze si zacala uz to je velky uspech..takze pocity a rady budeme zdielat stebou nevadi ze budes 3 dni dopredu he =D ..inac mozem sa opytat cvicis aj do toho?

kvetinky

ahojte baby.ja som začala s touto diétou len 12.2. ale chcem s vami sa deliť o pocity z diéty, zaujímavé recepty a hlavne, úspechy a dúfam že nie prehrešky haha :)))
tak ja dnes mám škrobový deň, v podstate len druhý dník v mojej diéte..idem papať uvarené zemiaky a mrkvy roztlačené na pyré dokopy a šalátik:)