Vitamíny v tehotenstve

Príspevok v téme: Vitamíny v tehotenstve
zuzanna

Prosím vás, chcelôa by som vedieť, kedy je už potrebné začať brať vitamíny v tehotenstve?a aké by ste mi odporučili?som v 3 týždni, ale píše sa o dosť dôležitej kyseline listovej.je to ešte skoro, či už možem začať?či to záleží, čo povie gynekológ?dakujem za všetky rady:))))

Janamicha123

Karolinka s vitaminmi mam aj ja skusenost, ale s inymi. Vitaminy su velmi podstatne pri snazeni, vela zien si mysli, ze ich treba az ked su tehotne a pritom to tak nie je a fakt je podstatne ich brat aj pri snazeni. Lebo casto ked sa nedari je problemom to, ze telo neni na tehu pripravene, ze nema potrebne vitaminy, aby v mamicke babo mohlo rast ;)

Karolinka1

ked sme s manželom chceli babatko, nedarilo sa nam a nedarilo sa pol roka. Potom som sa poradila s lekaorm a ten mi doporučil vitaminy ogestan a do dvoch mesiacov sa to podarilo. Potom som v nich pokračovala a brala ich cele tehotenstvo

Corsa

kde som bola tehotna tak som pila napoj gravimilk od Sunaru. Velmi mi pomohol, pretože som vlemi trpela na ranne nevolnosti a pomohlo mi to. Bola ot jedina strava, ktoru som v tej doba mohla prijimat

kixx

to zlozenie je alfou a omegou vsetkeho ved aj preto som sa ja rozhodla prave pre Femibion, lebo sa mi najviac pozdavalo jeho zlozenie, aj to ake vitaminy obsahuje a aj to, ze v akom mnozstve.
vobec som sa pri kupe a vybere nekukala na cenu!

Bubliii

Aj ja som zostala pri Ladeevita a doplnam iba horčík navyse. A k tomu hrba ovocia a zeleniny. Podla mna to ozaj staci..

prieskumnicka

- Janamicha123 - Uz som to pochopila, ked som si precitala vsetko. Lenze zo zaciatku mi to vobec jasne nebolo. Som nad tym dlho rozmyslala, ze ako to, ze to ma az taky vplyv.

Liiiiivia2

Uzivam Ladeevita, uzivala som ju aj pri prvom tehotenstve a vsetko bolo OK :) Obsahuje vsetko, co mamka aj dietatko potrebuje a cena je ceresnicka... A uzivat ju budem aj pocas dojcenia. Teda, taky je plan... Dufam, ze sa mliecko nastartuje, ked pride cas :)

malapehana

hedviga takto, ked si kupis nejaky doplnok, tak si das jednu kapsulu a mas dost vitaminov pre dietatko, presne tolko kolko potrebuje :) je to podla mna velka pomoc :) ze to staci takto :)

hedviga1884

hlavne myslim, ze je dobre napisat aj to, ze tie vitaminy detom prospievaju uz od prveho dna co v brusku zacnu rast :-)