Vitamíny v tehotenstve

Príspevok v téme: Vitamíny v tehotenstve
zuzanna

Prosím vás, chcelôa by som vedieť, kedy je už potrebné začať brať vitamíny v tehotenstve?a aké by ste mi odporučili?som v 3 týždni, ale píše sa o dosť dôležitej kyseline listovej.je to ešte skoro, či už možem začať?či to záleží, čo povie gynekológ?dakujem za všetky rady:))))

Katrina56

Čo je skvelý muž Dr Ogudu. On splnil môj sen. Chceli by ste ho kontaktovať na adrese Drogudutemple@aol.com, aby ste boli medzi toľkými ľuďmi, ktorým pomohol, ktorí chválili jeho dobrú prácu? Volám sa Katrina. Viem, že mnohí muži alebo ženy, ktorí čítajú toto svedectvo, chcú dostať svoje bývalé späť alebo hľadajú pomoc v kúzelníkoch. To je veľmi dôležité pre každého z vás. Pokúste sa kontaktovať Dr Ogudu, aby vám pomohol, pretože je skvelým kúzelníkom. Prvýkrát mi priviedol späť len 4 dni po tom, ako som ho kontaktoval. To je dôvod, prečo som tak šťastný. Nesplnil ste žiadnu kúzelnú kariéru tak, ako je, jeho e-mailom je Drogudutemple@aol.com. Obráťte sa na neho, ak potrebujete niektorú z nasledujúcich možností:
1) Ak chcete, aby váš bývalý manžel späť.
(2) ak máte vždy zlé sny.
(3) Chcete byť povýšený vo svojej kancelárii.
(4) Chcete, aby ženy / muži bežali po vás.
(5) Ak chcete mať dieťa.
(6) Chcete byť duchovne chránení.
(7) Chcete, aby váš manžel / manželka bola vaša navždy.
(8) Ak chcete, aby váš partner miloval viac.
(9) Bylinná starostlivosť
10) Pomôžte ľudí dostať z väzenia
11) Ak chcete, aby niekto vždy o vás premýšľal.
12) Kúzlo pomsty.
13) Kúzlo peňazí / lotérie.
pošlite e-mail na adresu DROGUDUTEMPLE@AOL.COM
Ďakujem neskôr

Maj89

Ak by ste mala niektorá záujem mám 6 neotvorenych krabičiek Femibion 2, jedna krabička je na 30 dní takže to vide na pol roka od štvrtého mesiaca tehotenstva aj počas kojenia. Dostala som to ako nevhodný darček. Na cene sa vieme dohodnúť.

Jitushka5

Gravimilk som aj ja pila kvoli zvracaniu a potom aj kvoli doplneniu vitamínov na doporučenie a má naozaj dobré zloženie.

Rybkaaa

Tiež odporúčam gravimilk od sunaru. Ja som ho začala piť lebo som v tehotenstve zvracala a pijem ho aj teraz po porode kvoli zlepšeniu kvality mliečka.

NeNoK

Ja by som bola rozhodne za Gravimilk obsahuje všetko potrebné pre maminu aj pre dieťatko.Kyselina listová,vitamíny a minerály atd.Ja som nadmieru spokojná

marika11

kamoška je práve tehotná a začala užívať toto www.monsea.sk takmer hneď ako to zistila, takže myslím si, že môžeš už kludne začať.

vranka3

Ahoj Aisha5,
my sme s manzelom brali tiez vitaminy PREGNACARE conception ked sme sa snazili o babetko a teraz som v prvom mesiaci a este mi ostali a neviem zistit ci ich mozem dobrat aj pocas prveho trimestra. Ak by si mi vedela poradit mam aj PREGNACARE plus s omegou 3 (www.vitabiotics.com) a neviem v ktorom stadiu tehotentsva je to vhodne brat.
Dakujem za akukolvek radu.

lea

Ahojte, kyselina listova je urcite valmi dolezita. ostatne vitaminy mate v strave, na ktoru si treba davat pozor. zbytocne tabletky fakt netreba. ale lekar ma upozornil, ze v neskorsom stadiu byva vacsina mamiciek anemickych a ze by nebolo zle brat preventivne zelezo. odporucil mi Haemogenic, ktory ma v sebe kyselinu listovu a zelezo. tak aspon toto do prevencia a snazim sa zdryvo stravovat.

Deniska

No ja som skúsila túto stránku www.aloezdravie.sk

a dnes mám 3 zdravé deti, ktorým som dala všetko ešte predtým než prišli na svet !
Vrelo odporúčam !!!