Vitamíny v tehotenstve

Príspevok v téme: Vitamíny v tehotenstve
zuzanna

Prosím vás, chcelôa by som vedieť, kedy je už potrebné začať brať vitamíny v tehotenstve?a aké by ste mi odporučili?som v 3 týždni, ale píše sa o dosť dôležitej kyseline listovej.je to ešte skoro, či už možem začať?či to záleží, čo povie gynekológ?dakujem za všetky rady:))))

Domka24

Kocere len kyselina listová nie je dostačujúca...aspoň z môjho pohľadu...veľa som sa o tomto rozprávala aj s mojím gynekológom a sám mi povedal, že obyčajná kyselina listová nie je dostačujúca pre dieťatko ani pri snažení...že treba jej aktívnu formu aby sme mali istotu, že to telo využije a tiež aj iné vitamíny nie sú menej dôležité...

sissiny

Emma ono tie vitaminy pomahaju pri mnohych veciach, aj pri neprijemnych pocitoch, ale aj pre rast deti su velmi prospesne, no je toho vela preco je dobre ich uzivat.

kocere

Jednoznačne začať brať kyselinu listovú, tá pomôže udržať plod.. samozrejme zvýšiť denný príjem všetkých nevyhnutných vitamínov pre naše zdravie etipy.sk

Emma3

Ja som brala nejake komplexné vitamíny, ktoré mi dopoeučil doktor a k tomu mi povedal, že si mám níjsť aj nejake dobre doplnky vyživy so železom, že to pomáha aj od neprijemných pocitov. Našla som na nete tento článok www.globifer.sk a dosť mi to pomohlo a objednala som si od nich prípravky.