Vitamíny v tehotenstve

Príspevok v téme: Vitamíny v tehotenstve
zuzanna

Prosím vás, chcelôa by som vedieť, kedy je už potrebné začať brať vitamíny v tehotenstve?a aké by ste mi odporučili?som v 3 týždni, ale píše sa o dosť dôležitej kyseline listovej.je to ešte skoro, či už možem začať?či to záleží, čo povie gynekológ?dakujem za všetky rady:))))

Janamicha123

Matriska asi je to normalne.
Prieskumnicka toto je inak vec o ktorej som ja velmi dlho nevedela, ze je to dolezite. Ze moze na tom nieco byt. Vela sa toho meni a zivot je v dnesnej dobe velmi rychly a myslim, ze prave to ma na nas dopad.

prieskumnicka

- Janamicha123 - To aj ja som taka. Pozistovala som si ake su vitaminy, co je najlepsie. Pre mna bolo podstatne aby doplnok obsahoval aj aktivnu formu kyseliny listovej, pretoze coraz viacej zien ma problem prave so spravnym vyuzitim kyseliny ako takej.

matriska

JANAMICHA123

Povedala by som, ze je to normalna vec, ze chceme mat vsetko pod kontrolou. Kedysi som to tak nevnimala, ale ked citime taky ten materinsky pud alebo akoby som to nazvala, tak vtedy sa uz na mnohe veci zaciname pozerat stylom, ze aby sme mali vsetko pod kontrolou.

Janamicha123

No to mi doslo, ze ona asi nema problem, len ja teda mam respekt. Ja aj predtym ako som si kupila Femibion v lekarni tak predtym som si kopu veci musela pozistovat, porovnat zlozenia a kuknut ako sa uziva a az potom som sa rozhodla. Ja proste musim mat veci pod kontrolou :D :D

kixx

janamicha ona mozno nema - ja by som to tak nekupovala, lebo nevies co je to zac, ci tam mas nejaku garanciu, ze ozaj su tam tie vitaminy, co by mali byt ci nevyhadzujes zbytocne za to peniazky, su to nezname vody v ktorych ja teda plavat neviem ;)

Janamicha123

Nie je vacsia istota, ked si kupis tieto veci v lekarni? Ktore su bez problemov dostupne? Nemas obavy cez internet nakupovat toto zrovna?

prieskumnicka

- dobibina - Mam skusenost, co by si o tej trojke chcela vediet? To je podobne, jak z jednotky prejdes na dvojku a potom ak bdues kojit tak na trojku. Trojka je vlastne preto aby dieta malo aj po narodeni dost vitaminov a takto sa k nemu dostanu mlieckom. Keby si nekojila, tak potom by inak bolo treba vitaminy doplnat, ale ked kojis, tak tam nie je o com :)

dobibina

prave to...ze ani ja som nevedela o tom...tak som chcela vediet...ze v com je to zlozenie ine...tak o tom co pises nepochybujem...ze bude obsahovat vitaminy...ale predsa ine je ked ma niekto osobnu skusenost...preto som ti pisala...

Mimma

Nielen pocas tehotenstva aj po nom, kym som vlastne kojila, dovtedy som vitaminy uzivala kazdy den. Dobibina ano je, teraz su vlastne tri druhy alebo akoby som to nazvala a ta trojka je prave po porode, ale to ti osobne povedat neviem, ja ked som to uzivala tak este nebolo tolko druhov. Ale myslim, ze zlozenie to bude mat take aby to prospelo ;)