Vitamíny v tehotenstve

Príspevok v téme: Vitamíny v tehotenstve
zuzanna

Prosím vás, chcelôa by som vedieť, kedy je už potrebné začať brať vitamíny v tehotenstve?a aké by ste mi odporučili?som v 3 týždni, ale píše sa o dosť dôležitej kyseline listovej.je to ešte skoro, či už možem začať?či to záleží, čo povie gynekológ?dakujem za všetky rady:))))

dobibina

mimma ty si kedy skoncila s jeho uzivanim??...kamoska mi spominala, ze uz je teraz viacej druhov tohto doplnku...tak reku ako je to s tym co sa uziva po porode...pocas dojcenia, ci s tym uz mate niektora skusenost?...

Domka24

Mimma ty si to brala len počas tehotenstva?...lebo deti potrebujú vitamíny aj vlastne už keď sú na svete, keď sa stanú súčasťou nášho života, keď začneme kojiť...:)

Mimma

Sissiny to jo, ale pre mna napriklad bolo ovela jednoduchsie dat si jednu tabletku, kapsulu, kde boli vsetky vitaminy akoby som mala pit nieco praskove zarabane alebo tak.
Lebo v tych zarabanych takych je aj zbytocne kopa inych veci, ako napriklad aj cukrov, co tu zaznelo a to mne teda nesedi, priorita su pre mna vitaminy. Preto ja som si kupila, ked bolo treba Femibion a ten som brala po jednom denne a mala som vystarane :)

sissiny

Aurina no to sa k tebe priklanam. Ale kazdej z nas pocas tehotenstva asi vyhovuje nieco ine. Ale myslim tiez, ze zlozenie nie je uplne najlepsie :/

prieskumnicka

- kixx - Prirodzene, ked tito ludia, co popisujes maju skusenosti, vedia co je pre bezproblemove tehotenstvo potrebne. Co dietatku treba zabezpecit :)

Aurina

@ WEWERKA565 - podľa mňa je to zbytočne veľa sacharidov v tom, síce sú tam aj nejaké vitamíny, ale nemyslím si, že toto je zrovna vhodná varianta, ale tak to je tvoj výber :)

kixx

helencita ani sa nemusis - niektore veci na nas velmi vplyvaju na nase zmysly a nechame sa s tym strhnut, ale preto ja napriklad tvrdim aj to, ze je dobre vypocut si nazory lekarov, svojho gynekologa a tiez aj obvodneho lekara :)

helencita

Domka úplne normálne, aj mne to bolo divné, ale už sa nad tým nezastavujem, to máš tak ako aj mnohé sladkosti napríklad majú rôzne roztomilé animované obaly a na základe tých mamičky vyberajú, čo je pre deti vhodné.
Nekukajú na to, čo reálne kupujú, za čo dávajú peniaze, ale tak to je každej osobná vec. Ja sa nechcem do tohto starať moc, lebo viem, že tiež nie som bezchybná, ale zdravie detí je pre mňa číslo jedna vždy.