Celulitída - prec s nou! pomozte!

Príspevok v téme: Celulitída - prec s nou! pomozte!
jana33

No tak ludia, mam na zadku celulitidu, mam vysku 167/8 cm a vahu 60 kg...da sa ta celulitida odstranit sportom??ak ano poradte co mam na to cvicit...budem vdacna za kazdu odpoved:)nechcem aby mi tam uz zostala do konca zivota:(((lebo to vyzera hrozne a uz od 12 mam este aj strie...lebo som rychlo vyrastla anmestila som sa do koze:)

Pirana

to čo teraz poviem vyznie sice velmi kruto ale aj tak -celulitídy sa zbaviť uz nikdy nedá, nepomozu ziadne zazracne krémy, ani procedury - vobec nic
celulitida je vkastne napnutá koža, a ta ked sa raz napne uz jej bohuzial nepomoze nik :D celulitidu ma kazdí, mna tiez stve, ale naco sa nad tým budem trapiť ked sa s tým uz nic nenarobi, ja sa drzim toho ze ked uz pride k tomu ze idem niekam pri vodu abo tak tak chodim opalena a podla mna to vtedy este menej vidno, krem proti celulitíde obsahuju kofein ktorý len na nepatrnu dobu kozu znovu "vystrie" ale ziadne prevratne a hlavne trvale zazraky od toho necakajte,

Ssarah x

watermelon možem sa spytat vratila sa ti celulitida po tom ako si nabehla spät na normalnu stravu? alebo teraz pravidelne cvičiš?

watermelon

jedla som surove ovocie- hlavne tropicke cca 90%, zvysnych 10% bola zelenina ale nie obsahujuca skroby, cize uhorka, cerv. paprika, rajciny, potom sem tam avokado, a listova zelenina. to je vsetko.
pila som tak maximalne 1 a pol litra vody denne, mozno sa mi semtam podarili 2 litre, ak bolo horuco, ale skor by som povedala ze miestami som mozno dosiahla len liter. Ovocie ma vela vody, cize potreba pit vela vody odpada, neziada sa mi.

Alexi.Alex

Chcela by som sa poradit. Mam 17rokov vazim 55kg a prisernu celulitidu od kedy mi gynekolog nasadil HAK koli zdr. problemom. Dovtedy som s celulitidou nemala ziadny problem.Hak uzivam uz rok a parvidelne cvicim dodrziavam pitny rezim a aj sladkosti som sa uplne vzdala ale vysledky nie su ziadne prosim vas poradte mi nieco. Uz som chcela aj vysadit HAK ale lekar mi to neodporuca. Budem vdacna za akukolvek typ. Dakujem

vevericka

treba spevnovat pokozku..pretoze casom ochabuje..zenska pokozka zial, koli tomu aby bola lepsie elasticka(tehotenstvo) je redsia a tukova bunky sa dostavaju medzi "siet" a vznika celulitida..
zakldaom su dobre masaze (napr prudom vody) vyzivne kremy a veci co zvysuju cirkulaciu..napr kavovy peeling
v strave vynechat margariny a radsej dat praobycajne maslo a dodat vela vitaminov

drobec228

ahojte tak som zaskočená mám 25r a dnes večer som si všímla že sa mi začala tvoriť celulitída hmm celý život som nemala viac ako 53 kg meriam 170 a každý deň športujem a cvičím zdravo sa stravujem a po piatej nejedávam a teraz som tak začala rozmýšlať a k čomu to bolo dobréééé?? vie niekto ako toto ochorenie vznika a ako sa to dá zastaviť?? čítala som tu zaujmavé názory ale nikde nič také čo to spôsobuje,,, vie to tu niekto??

july8

ahojte. no ja mam 21 vysku 170, 55 kg a celulitida je tam. neviem z coho. masirujem ju a normalne to boli.ked v 21 ju uz mam tak ako budem vyzerat v 30?a nie a nie s nou prec.hlavne vzzadu na stehnach.:(