Celulitída - prec s nou! pomozte!

Príspevok v téme: Celulitída - prec s nou! pomozte!
jana33

No tak ludia, mam na zadku celulitidu, mam vysku 167/8 cm a vahu 60 kg...da sa ta celulitida odstranit sportom??ak ano poradte co mam na to cvicit...budem vdacna za kazdu odpoved:)nechcem aby mi tam uz zostala do konca zivota:(((lebo to vyzera hrozne a uz od 12 mam este aj strie...lebo som rychlo vyrastla anmestila som sa do koze:)

o5dvanast

jajak, celulitída je vlastne zle rozložený tuk pod kožou, takže ak si štíhla, chudnúť nie ale cvičiť, získať svalový tonus, neboj, trpezlivosť ruže prináša, viem podľa seba :)masírovanie, veľa piť, gély, cvičenie ide ruka v ruke aj keď pomaly ale pomaly ďalej zájdeš!

o5dvanast

ja ešte celulitídu mám :)ale myslím,že 2, to je, že vidno len ked sediš na tvrdej podložke, pri stlačení a pod. a hlavne ju vidno v obchodných centrách v skúšobných kabínkach :)))

o

ja sa celkovo masírujem desať minút, takže neviem kolko jednu partiu ale ešte som zabudla, že sa 3x do týždňa aj peelingujem.
No, tak sa začni masírovať, uvidíš, že to pomáha, ten masažny prístroj je super vec!

o5dvanast

mám ten červený aj zelený, zelený na ráno a červený na večer ale masírujem sa len ráno. ale keď mám menzes tak si dávam pauzu lebo pokožka si zvykne, tak ju nechávam oddýchnuť :).
Mám ten od Solacu Sculptural, má asi štyri hlavice a vieš si nastaviť rozne stupne rýchlosti, ja už masírujem na najvačšom :).

o5dvanast

jajka, zlepšenie som videla už po nejakých dvoch mesiacoch ale to bolo denno denné natieranie a masírovanie a hlavne veľa piť. Ráno nalačno jablkový ocot(prečistí) s vlažnou vodou a cez deň bylinkové čaje(žihľavový, Do videnia celulitída). Lipid shock si kupujem cez net, v drogérkach som ho ani ja nevidela.

o5dvanast

mne sa osvedčila pravidelná masáž, ktorú si robím každé ráno pristrojom na celulitídu a predtým sa natriem mojim osvedčeným gélom Lipid shock. Ten gel po natretí parádne prehreje pokožku a potom chladí. Od minulého leta ako som začala mám evidentne menšiu celulitídu a samozrejme veľa pijem čistiacich čajov. Bohužiaľ boj s celulitídou je beh na dlhé trate a tu treba len trpezlivosť.

Albínkáááááá

ahojte kočky ja sa chcem pridat pretoze šlapem na rotopede kazdy den hodinku a celulitídy mam plne nohy :/ a to už slapem okolo roka neviem co stym ...

lenik22

ak sa chcete baby naozaj zbavit celulitidy, ale hlavne priciny, tak mam recept...kto to mysli vazne tak mi napiste na email: lenik22@gmail.com

Mirsa

Ahojte takže ja som sa rozhodla proti celulitíde bojovat takže začla som zdravo jest viac ovocia zeleniny samozrejme co som prv nejedla:))Takto moj jedalniček rano ovsene vločky s medom:)po hodinke idem na trenažer cvičim 45 minut plus strečing každý druhy deň..dalej po cvičeni si dam banan alebo grep, mandarinku potom po dvoch troch hodinach si dam obed maso ryža zelenina po dalšich troch hodinach tvaroch z celozrnným chlebom a zelenina samozrejme večera zasa po dvoch až troch hodinach ľadoví šalát s tuniakom a vela pijem ked cvičim tak aj tri 4 litre za den a ked je den bez cvičenia tak 2 litre minimalne toto je len priklad no a kremujem sa a pritom aj masaž čiže krem proti celulitíde a zaroven masaž pri sprchovaní tiež masáž robím to asi piaty deň a musím povedať že to zabera tak dufam že po troch mesiacoch bude celulitída fuč inak pijem čaj s citronom bez cukru lebo vodu nemusím a hlavne nejem sladke čokolády ani nič podobne ani vyprážane takže tak:)Držim Vám všetkým palce a dufam že som aspoň trošku inšpirovala :))