Celulitída - prec s nou! pomozte!

Príspevok v téme: Celulitída - prec s nou! pomozte!
jana33

No tak ludia, mam na zadku celulitidu, mam vysku 167/8 cm a vahu 60 kg...da sa ta celulitida odstranit sportom??ak ano poradte co mam na to cvicit...budem vdacna za kazdu odpoved:)nechcem aby mi tam uz zostala do konca zivota:(((lebo to vyzera hrozne a uz od 12 mam este aj strie...lebo som rychlo vyrastla anmestila som sa do koze:)

siminka22

luckos si ma potesila..viem ze to nebude po 2-3 razoch ale kedze to mam doma mozem si to robit kazdi den a dufam ze uvidim vysledky :))))

luckos

Akú kávu? tuším to bola jacobs zelena? :) ale to je jedno. neviem niekto píše že zaliatu ja som zobrala normálnu suchú a drhnem nohy aj zadok.
Bankovanie pomáha viem to z vlastnej skúsenosti. Bolesť riadna ale stojí to za to. samozrejme nie po 2-3 razoch.
A dnes som vypila iba 0,5 litra vody. fuj hanbím sa. :(

jankaaaaaaaa

tiez som si kupila korcule a chystamsa korcuolovat :) len zatial neviem nejako velmi dobre korculovat tak sa neodvazim ist na nejake dlhe trate , zatial som bola len na parkovisku vecer aby ma nikto nevidel :D:D

siminka22

od pondelka som zacala korculovat a mam kurz bankovania takze kazdi den si davam banky na celulitídu..chcem vidiet ci to vazne pomaha, na internete pisu ze bankovanie pomaha na celulitidu tak som zvedava teda.

luckaaaaaaaa

baby:) treba tú kávu najskôr zaliať vodou a potom tým maglajzom masírovať, alebo normálne kávu zmiešať s krémom? bez zaliatia vodou,? a kolko to treba masírovať? hádam mi to pomôže:) turecko volá, prechádzam na tvrdý režim:D

luckos

tak som tu dnes znova, včera som našla v skrini kávu, ktorú nemám rada a obal na nej bol poškodený čiže darovať sa už nedá. tak čo s ňou? šup nasypať do dlane a na stehná a na zadok. baby poviem vám vyšla som z vane ako bábätko som mala zadok aj stehná. takže idem skúsiť aj túto formu. dám vedieť výsledky. :)

matulkaaa

luckos: tak tvoj príspevok sa mi naozaj páči :) takto by mala uvažovať každá žena, ktorá chce niečo urobiť so svojou celulitídou. myslím, že tomu plánu nič nechýba ani tam nieje nič navyše :) veľa šťastia :)

luckos

ahojte. preštudovala som všetky príspevky, názory sú rôzne a chcem sa aj ja podeliť so svojou skúsenosťou.
cca 3 roky do zadu som mala celulu. Kúpila som Niveu a mazala a mazala. Cvičeniu som veľa nedala, len pár brušákov a cvikov na zadok. Zmizla, tak som prestala. (to je asi to najhoršie čo som mohla spraviť). PO roku som ju mala znova, tak som začala chodiť na masáže. Začala som 3 kúrami lymfodrenážky, potom nasledovali anticelulitídne a nakoniec ked som dokázala znieť bolesť tak bankovanie. Podotýkam, že všetko čisto prírodným spôsobom - teda lymfoška bez krémov tak ako má byť takisto anticelulitídna, po masáži škoricový zábal (brutálne prehreje a napne pokožku). Okrem toho som nerobila vôbec nič. žiadna zmena stravovania, pitný režim sporadicky a na cvičenie som bola príliš lenivá. No aj napriek tomu môžem potrvdiť že masáže pomáhajú. Je to troška finančne náročné jedna masáž stála cca 15€ ale systém je taký že v 10 dňových intervaloch idete na lymfošku a potom anitcelulitídna prípadne banky už len raz do mesiaca.
No a dnes som v stave kedy som opäť pribrala, zatiaľ na maximum čo sa mi kedy podarilo. :( Do zrkadla sa radšej nekukám ani ked som oblečená nieto ešte vyzlečená. Začínam cvičiť a musím zmeniť aj stravu lebo baby ľahko sa naberá ťažko zhadzuje. Kúpila som si garnier to spevnenie za 7 dní a poviem vám jediný moment kedy to spevňuje je ked si to namažete. :))))) A to ho používam už mesiac.
Takže môj plán z predošlých skúseností:
1. voda voda voda, čaj čaj čaj (nesladený)
2. cvičenie - 1x fitko, aspoň 3x beh či korčule, k tomu samozrejme cviky špeciálne na stehná a zadok
3. sladkosti vôbec prípadne len dopoludnia
4. nehladovať pretože večer prídete do štádia kedy zožeriete aj chladničku
5.po 18.00 nejesť
6. mazať masrovať mazať a masírovať
7. a myslím že ked pridám aj masáže tak to pôjde

Lyfmodrenážka sa odporúča okrem celuly aj na jar a jeseň na prečistenie organizmu od škodlivín. Z krémov môžem odporučiť škoricoý gel nejaká švajčiarska kozmetika zabudla som ako sa volá, stojí okolo 15€ ale super prehreje a pomáha.
Ak niekto povie že celuly sa nedá zbaviť klame. Ak niekto povie že sa jej dá zbaviť krémikmi klame. Jedine kombinácia všetkých bodov ktoré ste tu už aj vy spomínali pomáha. :)