Silna nadcha?

Príspevok v téme: Silna nadcha?
elissa

Dobry den, cez vikend som zacala kychat a potom sa k tomu pridruzilo aj silne skriabanie v hrdle, v pondelok som vsak sla do skoly, to som uz vo velkom soplila a hrdlo bolelo, sucho som pokasliavala, ale fungovala som. Od utorka lezim v posteli a som velmi slaba, robi mi tazkosti aj ist na zachod. Hrdlo prestava boliet, mam upchaty nos, obcas zakaslem. Teplotu nemam, trapi ma len ta slabost.Je to nadcha a odporucate mi ist zajtra do skoly? Dakujem.

slusny_muz

No to hej, mas pravdu, ved raz urcite, ale myslim, ze tpotrebujem najprv kupit byt v BA, a penazi je velmi malo. V tomto smere by som sa mal zacat aktivovat...

aja25

No ved si chcel pozriet ten Cinsky mur a ty si urcite uz dohodnuty s tvojim spolubivajucim ze mu pojdes pomoct ryzu oberat...hi

aja25

....ja som hovorila o praci...vo volnom case obcas BA navstivim...hi...ved sa este uvidi....zas az taky strachoput nie som!..hi

slusny_muz

no skoda, som myslel ze Tu navraim nejaku specialitu, pre Teba extra nieco dobre...PS: Nieze teraz zas utecies!!!

aja25

Ja viem ze ano ....ale musim sa ti priznat BA nemam velmi rada kvoli tomu hukotu ,treskotu a zhonu ja radsej moje mesto kde sa dostanem vsade po vlastnych a nepotrebujem elektricku,trolejbus, autobus
a auto ...a uz to mam vyskusane..takze nie