Uraz zapastia

Kamcita23

swistica a potom z akeho dovodu si to ty uzivala, ked si presvedcena o tom, ze to nema nejaky vyznam?? to trosku nechapem :)

Veronika879

swistica ty píšeš o výživovom doplnku, no ona písala o lieku a myslím, že v tom je dosť zásadný rozdiel.
Všetko záleží aj od organizmu, ako dlho trvá zotavovanie, ale lekári približne majú už taký odhad, že pri akom úraze, pri akej operácii jak dlho sa človek zotavuje ;)

Rapido

Duska, mne lekari povedali po akutnej pankreatitide , ze som mal sancu na prezitie 4%, a predstav si, ze som sa z toho vylizal bez wobenzymu.-)))
A to som mal crp 631 a vsetky mozne komplikacie : organovu a aj multiorganove zlyhanie

swistica

duska - nevies, ako rychlo by sa uraz zahojil, ak by si vyzivovy doplnok neuzivala. Ak by si to exaktne chcela dokazat, musela by si liecit dva urazy - jeden s doplnkom a druhy bez. Takze vsetko su iba dohady, i to co ti povedal lekar. Mne napr. nechceli lekari na tuto otazku odpovedat, vzdy len tvrdili, ze vzdy je to idividualne :-)
Ja nie som vyslovene proti doplnkom, len hovorim, ze velmi sa ich ucinok podla dlzky hojenia dokazat neda.

duska223

swistica uraz sa zahoji, len ked sa ma s tym telo vysporiadat same, tak to trva dlhsiu dobu ako ked mu pomozeme, aspon moja skusenost je taka, ja ked som mala uraz tak som si nasadila liek Wobenzym a dostala som sa spat do prace skor ako lekari odhadovali, ze bude to mozne :)

swistica

@kamcita - ja som pri uraze uzivala Mumio. Uraz sa zahojil, no aky podiel na tom mal vyzivovy doplnok iste nik nevie povedat. Ved nikto si umyselne nesposobi dva urazy aby jeden liecil s doplnkom a druhy bez. Vsetko okolo doplnkov je reklama, no vsetci ich pekne papame,lebo co ak to predsa len bude rychlejsie vyliecene :-)

Kamcita23

akoze, ked niekto berie taketo tabletky, tak sa zotavi akoze skor?? bola by som rada, keby ste mi o tom napisali nieco viacej :)

Ninuliatko

Neviem osobne celkom nerozumiem tomu, co pises, ze za aku dobu a ci sa to dobre zahoji. Aky to ma suvis??
Sak telo sa s tym vysporiada postupne same:-)

duska223

je pravda, ze sa to zahoji, to o tom potom by som povedala, len skor sa treba zamysliet nad tym, ze za aku dobu sa to zahoji a ci sa to dobre zahoji ;)