Ked ma neustale prenasleduju spomienky na cloveka ktoreho som mala strasne rada

Príspevok v téme: Ked ma neustale prenasleduju spomienky na cloveka ktoreho som mala strasne rada
martinaaA802

.... Bojim sa vsak povedat ze som ho lubila kedze sme boli strasne malo spolu ! Hlavny dovod bola velka vzdialenost . Trva to uz piaty mesiac. Strasne to boli, lebo viem ze uz ho asi nikdy ani neuvidim ... Je to zvlastne bolestive prazdno, ktore neviem prekonat. Vracaju sa mi spomienky znova a znova, pritom on je znova stastne zalubeny! Ja kazdeho chalana teraz porovnama s nim a pochybujem , skutocne pochybujem ze niekedy si este budem rozumiet tak velmi ako s nim ...Casto placem hlavne vecer, chvilu je dobre a potom znova.. JA uz neviem ako z toho von !Mam 19.

mrtinaA802

ahoojte baby... Tak opat sem prispievam. Viete co mne strasne vadi na celej situacii? To, ze chvilu mi je strasne dobre, myslim na to co ma este cakaa.. A chvilu straasne zleee.. A mam pocit ze v zivote ma uz necaka nic. :( neznasam ked vidim aky je stastny!! Ako sa miluju .. Som hnusny sebec? Hmm asii hej . jedno obdobie sme mali take ze sme boli viac menej kamosi (kvoli tej dialke) A ja mam pocit ze teraz mi chce ukazat ako sa ma dobre a co som mohla mat ja.. nenavidim ten pocit ked je tu a nepise , ked vidim ze ho netrapi ako sa mam ... A pred tym to bolo bieco totaaaaaaalne ine.. aJ ked asi je lepsie ked si nepiseme, lebo potom by ma to zbytocne len trapilo , boze ja uz fakt neviem co vlastne, ale uz su to mesiace a ja sa len trapim a trapim .. A naco vlastne??? A este ako "bonus" som pribrala 5 kil!!! a mam totalnu nechut do ucenia... Takze tak . Ale stale verim ze moja zivotna laska na mna este niekde caka.. Hoci aj ked neviem preco STALE som akoby spata s nim .. A neviem si to stale uvedomit, tu realitu , ze s nim uz NIKDY v ZIVOTE nebudem , ze pre mna akoby umrel ! Je to drsne ale je to tak .. Je tak daleko .. a uz nikdy nebude pri mne...

minimay

ahoj martinka ... tak zatiaľ som na tom tak ... čo ja viem ... občas mi je ťažko ... ale terza moju myseľ zamestnáva učenie sa na skúšky ... takže až tak velmi na neho nemyslím ... po skúškach si na neho hádam ani nespomeniem :) ... viem že to tentokrát už musím riesiť radikálne ... veľa pekných vecí mi uniká zo života tým že sa trápim

sweetyi

Skus nanho zabudnut, cas vsetko vylieci..fakt. Alebo sa s nim skus este raz stretnut, a ak hovoris, ze je stastne zalubeny,a ak k tebe nic neciti, nic viac ako kamaratstvo, tak by si to mala hodit za hlavu, a cim skor sa z toho dostane, tym si zacnes viac uzivat zivot, a zistis, ze na svete su ovela lepsi chalani..a ze on nebol ten pravy.
Vela stastia.

alice.30

Keita pytala si sa odkial je .Je z Nemecka som neštastna lebo už mi 2 dni nepredzvonil ja snim nechcem rozpravat lebo ked ho počujem plačem a on sa ma pýta kedy ma prísť na slovensko a ja neviem čo mam robiť bývam s rodičmi keby som mala vlastny byt a peniaze tak môže prísť hned .neviem ako dalej§!!!

ingi19

dievca,presne si opisala moj problem :(( viem zeho uz nikdy neuvidim napriek tomu ho milujem :((a tiez netusim ako dalej ...a dovod tiez obrovska dialka

alice.30

Martinka ja som na tom podobne cez leto som sa zalubila do jednoho muža aj on mi tvrdil že ma lubi nedokažem na neho zabudnuť stale na neho myslím už mi s toho šibe píšeme si sms predzvaname si on chce prist za mnou tvdi že chce ženu dieťa problem je že nie je slovak neviem si to predstaviť s ním žiť a tak ho velmi chcem neviem sa dočkat leta kedy sa stretneme ak sa ešte niekedy stretneme .

martinaA802

minimay aj ostatní mohli by ste na tuto temu obcas kliknut a byt tu :) Vzajomna podpora nam pomoze prekonat to!! :) Drzte sa:)

minimay

hej presne tak :) ... oni určite takto netrapošia kvôli nám ... a ked nežijem život s ním .. nechcem ho žiť so spomienkami na neho ... veľmi nezmyselné
tento môj bol uplne iný ako ostatní ... preto na neho neviem zabudnúť ... on bol typ "zlého chlapca"