Ked ma neustale prenasleduju spomienky na cloveka ktoreho som mala strasne rada

Príspevok v téme: Ked ma neustale prenasleduju spomienky na cloveka ktoreho som mala strasne rada
martinaaA802

.... Bojim sa vsak povedat ze som ho lubila kedze sme boli strasne malo spolu ! Hlavny dovod bola velka vzdialenost . Trva to uz piaty mesiac. Strasne to boli, lebo viem ze uz ho asi nikdy ani neuvidim ... Je to zvlastne bolestive prazdno, ktore neviem prekonat. Vracaju sa mi spomienky znova a znova, pritom on je znova stastne zalubeny! Ja kazdeho chalana teraz porovnama s nim a pochybujem , skutocne pochybujem ze niekedy si este budem rozumiet tak velmi ako s nim ...Casto placem hlavne vecer, chvilu je dobre a potom znova.. JA uz neviem ako z toho von !Mam 19.

misshel

cawess:) noo aspon ja mam teraz take obdobie, že celkom fajn heh....posledne dni si niekedy piseme s byvalym, ale teraz sa mi zda ze som sa uvedomila ze to moze byt len kamaratstvo...no uvidim dokedy mi to vydrzi :D ale na rovinu som sa ho spytala ze ci mi pise preto ze sa rozisiel so svojou uz ex...tak mi povedal, ze nie ze som taky spravny partak a ze ma ma moc rad a bolo by mu luto keby som s nim nechcela byt v kontakte...a vy co ako?:)

martinaA802

minimay cize mas opat priatela?? :) Noo veru este mame zivot pred sebou a milion moznosti ... ale smutok obcas pride tak ci tak :(

minimay

martinka ja som sa teraz objavila vo veľi mi vemi zvláštnej situácii ... ale neskutočne mi pomáha porozumieť životu ako takému
jeden môj kamarát sa teraz rozišiel s dievčaťom a trpí ... ja mu robím oporu v tom že ho povzbudzujem do toho aby sa sústredil na buducnosť a pritom v mojích vlastných slovách nachádzam liek aj pre seba a svoj problém ... tiež som mu povedala že nie preto aby jeho bývalá žiarlila na neho ale pre neho samého sa má posnažiť si vybudovať peknú budúcnosť ... má milión možností opäť prežívať chvíle porovnateľné s tými predchádzajúcimi a dokonca ešte krajšie ...
a ďalej som pochopila že ak jeden páru do vzťahu nevkladá náležitý zmysel a význam ... tak to skôr či neskôr povedie k záhube ... čo sa napokon stalo mne a môjmu ex ... a myslím že aj mnohím iným párom
aaa teraz sa teším na to čo ma čaká pretože môj drahý ma pozval na ples ... a myslím že to bude pre nás oboch prínosné

nezabudnem

ahojte baby, mishel aj katalinka, veru mate pravdu .. Ale to co citim som musela napisat , pretoze uz tym nechcem nikoho otravovat, a potrebovala som to zo seba dostat . No aj tak sa neviem ubranit vycitkam . Pretoze on nespravil nic zle.. teda v case ked sme sa stretavali to bolo fajn , len ja som si nemohla pomoct stale som z neho citila nieco take kamaratske, a doslo mi to az nejak tak potom ako si nasiel ju , ze moje city boli predsda len dake silnejsie ako len take kamaratske. A to ze je daleko .. no mna to skor zoziera, pretoze viem ze su spolu, viem akí su stastní , a ja sa len zozieram a trapim co moohlo byt ine. No mrzi ma len ta jedna jedina vec , to ako sa o mna uuuplne prestal zaujimat . Este zo zaciatku ako s nou zacal, to bolo take ze sem tam sme o sebe vedeli , ale teraz on jednoducho NIC. Totalny vzduch som ... A to boli .. Viem ze som este veeeelmi mlada ze mam pred sebou vs a vsetko okolo toho, noví ludia. Ale prva laska... je vzdy len prva. Aj ked je obcas neskutocne komplikovana . Drzim vam vsetkym velmi palce!!! A kluudne prispievajte dalej :) Budem len rada..

katalinka

prejde to, jedného dňa sa nad tým len usmeješ a povieš BOLO to fajn :-)
držím ti prsty, sem tam napíš ako si na tom... dobrú noc

misshel

no opat musim suhlasit :) ako by sme na to zle zabudali, a prave na toto treba mysliet viac....ja som taka, ze sa viem tesit aj z malickosti, este ze mam taku vlastnost :) takze verim ze aj toto prejde

katalinka

misshel
mi baby máme taký talent, vždy spomínať len na to pekné, to zlé akosi vypúšťame, hore hlavu...
pro jedno kvítí slunce nesvítí...Nauč sa z lásky tešiť, nie pre ňu trpieť.Teš sa z nového dňa, začni ho s úsmevom na perách a buď pripravená zažiť niečo krásne...

misshel

katalinka: ano hoc je to stare a zname, stale to plati :)a mas pravdu, ja to sama viem, stale sa snazim si opakovat ako sa velakrat zachoval hrozne, ze aj tak by to neslo....ale od vtedy sa neobjavil nikto taky kto by ma natolko zaujal aby som zabudla...asi je aj v tom problem

katalinka

misshel hlavu hore! Ty nepotrebuješ kamaráta, ale milenca, partnera, pevné rameno o ktoré sa dá oprieť...
Takéto priateľstvá komplikujú život, nehovorím pozdraviť a ísť preč, žiadna komunikácia o spoločných známych...
Veď ponúkať priateľstvo tomu, kto túži po láske, je akoby si umierajúcemu smädom podával krajec chleba. Je to síce staré, ale akosi to platí stále :-)))