Ked ma neustale prenasleduju spomienky na cloveka ktoreho som mala strasne rada

Príspevok v téme: Ked ma neustale prenasleduju spomienky na cloveka ktoreho som mala strasne rada
martinaaA802

.... Bojim sa vsak povedat ze som ho lubila kedze sme boli strasne malo spolu ! Hlavny dovod bola velka vzdialenost . Trva to uz piaty mesiac. Strasne to boli, lebo viem ze uz ho asi nikdy ani neuvidim ... Je to zvlastne bolestive prazdno, ktore neviem prekonat. Vracaju sa mi spomienky znova a znova, pritom on je znova stastne zalubeny! Ja kazdeho chalana teraz porovnama s nim a pochybujem , skutocne pochybujem ze niekedy si este budem rozumiet tak velmi ako s nim ...Casto placem hlavne vecer, chvilu je dobre a potom znova.. JA uz neviem ako z toho von !Mam 19.

alzbee

Tak clovek ,ktory by vymyslel tie tabletky, by bol multimilionar :D ja nanho myslim nonstop...pri uceni, jedeni, cikani :D, zaspavani...este aj ked sa ide bavit s kamosmi...uz si pripadam ako na hlavu padnuta...

matina

tak tak tie tabletky by bodli .:) Len skoda ze take este nevynasli .. Ale my to prekoname... A tiez tak casto rozmyslas o tom..? Alebo co ti pomaha aspin trosku sa odreagovat?

alzbee

Je to stav, ktorym si preslo nespocetne vela ludi, mnohi zazili take sklamanie, beznadej, prazdno v srdci a dostali sa z toho, takze zrejme naozaj existuje sposob, ako sa z toho dostat...ah jaj, kiezby vymysleli nejake tabletky, ktore by cloveka vyliecili z nestastnej lasky...

matina

Ved ani u mna... A teraz este aj Vianoce. :( A pocity ze on je stastny a ja sa trapim .. A ze uz nikdy nnikto nebude taky ako on . Vraj vsetko zle je na nieco dobre. Dufam ze aj toto malo svoj vyznam preco sa to stalo...

martinaaA802

alzbee uplne presne moje pocity ... !! U teba to kolko trva? Neviem ci to niekedy prekonam ... lebo ako ty pises, vzdy bude v hlbke srdca on .. Viem ze pride niekto iny, ale.... Ved vies:(

alzbee

Vitaj v klube nestastnych:( ver tomu, ze nie si sama s takymto pocitom...je nas, zialbohu, veeeelmi vela...chce to ale zrejme len cas. Teda aspon tak to vravia mnohi, ale ja tomu neverim. Kazdy tvrdi, ze aby si clovek nasiel nejaku aktivitu, ktora mu pomoze zabudnut, aby sa siel bavit, aby si uvedomil, ze ten dotycny nam nestal za to..ale to su vsetko len dristy. Ked clovek nechce zabudnut, tak nezabudne...a ked si povie, ze chce zabudnut, tak v skutocnosti v hlbke srdca v podstate ani nechce, lebo si nevie predstavit, ze raz by mal milovat niekoho ineho...asi som ti moc nepomohla, ale aspon vies, ze nie si sama s takymi nahovno pocitmi.