Ked ma neustale prenasleduju spomienky na cloveka ktoreho som mala strasne rada

Príspevok v téme: Ked ma neustale prenasleduju spomienky na cloveka ktoreho som mala strasne rada
martinaaA802

.... Bojim sa vsak povedat ze som ho lubila kedze sme boli strasne malo spolu ! Hlavny dovod bola velka vzdialenost . Trva to uz piaty mesiac. Strasne to boli, lebo viem ze uz ho asi nikdy ani neuvidim ... Je to zvlastne bolestive prazdno, ktore neviem prekonat. Vracaju sa mi spomienky znova a znova, pritom on je znova stastne zalubeny! Ja kazdeho chalana teraz porovnama s nim a pochybujem , skutocne pochybujem ze niekedy si este budem rozumiet tak velmi ako s nim ...Casto placem hlavne vecer, chvilu je dobre a potom znova.. JA uz neviem ako z toho von !Mam 19.

misshel

nezabudnem...velmi silne slova ozaj...ked som si to precitala vela z tych slov ako keby som ja vyslovila :(....lenze ten moj byvaly nie je daleko, ale je velmi blizko a ma o mna zaujem ako o kamaratku....ale katalinka ma pravdu....u mna to trva skoro rok ale boli obdobia ked to bolo lepsie, no teraz sa to opat vratilo....ale snazim sa to potlacat, a stale si opakujem preco sa mam trapit ja ked ten druhy na to kasle...verim tomu, ze v zivote niektorych ludi stretavame len na nejaky cas, potom z nasho zivota odchadzaju obrazne povedane, ci chceme alebo nie...no mozme byt vdacni, ze sme vobec prezili niekedy krasne chvile...kolko ludi ani take stastie nemalo

katalinka

nezabudnem
prečo to všetko? pre muža s ktorým nie si? A čo tak urobiť niečo pre muža s ktorým raz určite BUDEŠ?
teraz ti to príde divné, ale kým ty nezabúdaš na bývalého možno toho pravého strácaš...
zabudni, bude lepšie tebe a aj všetkým okolo teba...

nezabudnem

Viem ze si ta nezasluzim , spravila som vela chyb . To , ze ta lubim , mi neveris.. Mozno o tom ani nevies. Keby som tak mohla vratit tie casy.. Ked sme boli spolu, a ja som nevidela co vedla seba mam . Preco?? Nechapem dodnes.. Ty si ma naucil co je to laska, co je prvy velky bozk :) ..Nikdy na tie chvile nezabudnem ver mi ze nikdy .. !! Dnes mohlo byt vsetko uuplne inak ako je . Viem, ze s nou si stastny. Viem ze ju MILUJES.. Na mna si uz mozno ani nespomenies.. Kedy to vsetko odislo , pytam sa?? Kde to je,? Dal si mi viac ako si mozno myslis.. Myslim na tena stale nedokazem ta dostat z hlavy , neda sa to . Vraj nemame lutovat to co sme niekedy spravili . Ale ja to lutujem a velmi, no je NESKORO! Boli ma , ked viem ze si tu a ja ta nezaujimam , uz ta netrapi ako sa mam .. Zoziera ma to ako kyselina! Aj ked si strasne daaleko odo mna si stale so mnou .. V mojich snoch nikdy neodides. A vie ze uz ta nikdy vo svojom zivote neuvidim .. Uz nikdy. :"( Je to dobre, je to zle? Netusim co je lepsie.. Keby si teraz videl moje slzy. ktovie co by si citil ... Nikdy , nikdy vo svojom zivote na teba nezabudnem , dakujem za vsetko, velmi mi chybas zlato, velmi!!! Aj ked ja som ti uz lahostajna...
----------------------------------------
Tolko moje momentalne pocity... ktore trvaju uz 7 mesiacov :((

katalinka

treba sa tešiť z vecí a ľudí, ktorých máme pri sebe(teraz v dobe internetu v podstate nikto nie je sám, aj keď je to len imaginárne...ale je)
len toľko som chcela... neexistuje životná láska, s tým sa jednoducho zmierte...ľutujte sa a priberajte

ale nebolo by krajšie, keby vás váš EX našiel vyrehotanú, s novým účesom, s šik handrami...nie kvoli nemu...on si to totiž nezaslúži...ale pre seba...

hm?

a k tým pocitom...je to beh na dlhé trate... fest dlhé