Ked ma neustale prenasleduju spomienky na cloveka ktoreho som mala strasne rada

Príspevok v téme: Ked ma neustale prenasleduju spomienky na cloveka ktoreho som mala strasne rada
martinaaA802

.... Bojim sa vsak povedat ze som ho lubila kedze sme boli strasne malo spolu ! Hlavny dovod bola velka vzdialenost . Trva to uz piaty mesiac. Strasne to boli, lebo viem ze uz ho asi nikdy ani neuvidim ... Je to zvlastne bolestive prazdno, ktore neviem prekonat. Vracaju sa mi spomienky znova a znova, pritom on je znova stastne zalubeny! Ja kazdeho chalana teraz porovnama s nim a pochybujem , skutocne pochybujem ze niekedy si este budem rozumiet tak velmi ako s nim ...Casto placem hlavne vecer, chvilu je dobre a potom znova.. JA uz neviem ako z toho von !Mam 19.

wrs

martinaA802... aj ked budes stastne zamilovana, nepis mu to.. ked sa to dozvie z druhej ruky, bude to mat lepsi efekt..ver.. :)))

martinaA802

nie ja si ho nevymazem z priatelov ja mu raz napisem aka som stastna a zamilovana!! ako to napisal on mne !!!! Len mate pravdu s tym sledovanim to uznavam .. A prestanem s tym ! Minimay uplne ta chapem .. Ani ja nie som sebec doprajem stastie, alee.. V jeho pripade. hmm no nie som si istaa.. myslim ze to je logicke:

wrs

caute.. vazne, najlepsie je zrusit vsetky kontakty,mob, mail, ICQ skype atd.. vsetky veci ktore ju/jeho pripominaju... inak to sledovanie na nete.. to je priam sebaposkodzovanie.. :)

minimay

:) ... aj pre mňa je to fakt skvelé vedieť že všetko to trápenie raz pominie ... a možem sa o to pričiniť tím že by som ho ignorovala a viac si vážila čo mám :)
len či to dokážem :(

minimay

ja som sa zbavila tiež všetkého čo sa jeho týkalo ... myslela som že je koniec ...
vlastne všetko to pokazila jeho bývala ... veľmi sa mu vtierala ... a ja viem že som sebecká ... neviem však povedať že im dvom prajem aby im to vyšlo spolu ...

martinaA802

fuu ludia ste moja inspiracia :))) Verim ze aj mne sa podari cim skor zabudnut.. Pripadne si uvedomit ze trapis seba a samu a spehovat ho NEMA vyznam .. Lebo zatial sa mi to nepodarilo ! !!

no_name

moj pripad.. so mnou ked sa moja byvala rozisla po niekolkorocnom vztahu (je tomu uz skoro rok), som na druhy den vymazal vsetko o nej.. icq, cislo v mobile, facebook, emailove adresy.. vsetko.. dute prazdno ostalo po nej, ale takto je to lepsie.. skor sa odmilujem, aspon si to myslim :) medzitym som dvakrat dostal od nej ziadost o pridanie medzi priatelov aspon na facebooku. Prvy krat som podlahol no po tyzdni som ju vyradil, lebo mi to nerobilo dobre. A pred casom som od nej znovu dostal ziadost o pridanie (po tom co som ju nahodou stretol v meste s uz novym priatelom) a tuto ziadost som odignoroval a hned aj zaradil do ignore listu natrvalo :) Profil pokecu som tiez nejaky cas sledoval, ale na co to je? len som sa trapil, tak som si jedneho dna povedal DOST a zakazal som si to. Cize neviem ako zije, ako sa ma, co robi, nic. Myslim si ze toto je jedina moznost ako sa co najskor odmilovat a zabudnut. Podotykam, ze k nej stale asi nieco citim, ale aj to, ze som jej stale neodpustil ako sa na mna vykaslala a zacinam k nej citit odpor, co neviem ci je dobre, ale co uz ;) Pekny vecer

Deee

no mne pomohlo "odstrihnutie", laska nelaska, ci uchovanie aspon kamaratstva ked mna to tak strasne bolelo nema vyznam, zmenila som telefonne cislo a zakazala ho posuvat, netyram sa pozeranim profilov na nete, ved to by muselo pohnut aj s mrtvym, ti, ktori ma velmi ranili takto odisli z mojho zivota napriek snahe byt kamaratmi, a s nimi aj ten koho som lubila, ale laska nie vzdy staci, ake to len bolo tazke prve mesiace...ale ako mi to ulahcilo zivot do buducnosti...takto som si do noveho vztahu netahala nedoriesene veci z minulosti...po nejakom case spomienky vyblednu, zle o nieco viac a dobre budu este krajsie...

minimay

ja som ho už nikdy viac nechcela ani vidieť nekonečne som sa na neho hnevala... ale on je typ chlapca čo na mňa pôsobi ako magnet ... tým že mi nechaval rôzne odkazy a stále mi klikal na profil vedela som že na mňa myslí ... nuž a teraz keď sme stale v kontakte viem aka je jeho situácia ... a tak stále dúfam ... a na druhej strane mám zodpovednosť k môjmu terajšiemu priateľovi ktorému ublížiť nechcem ...
a ak ich dvoch porovnám ... tento má isto iste úspešnú budúcnosť ... ale ten predtým je neuveriteľne nezodpovedný flakač .. no stále ma to k nemu ... zúúúfalstvo

martinaA802

Moj praveze nelutuje, nekontaktuje, hoci viem ze pre nas je to tak lepsie ale boli to a velmi! zrazu ticho, nic o nom neviem , dute prazdno, iba vidim aky je stastny, zamilovany a spokojjny.. A toho sa bojim aj ja ze sice si niekoho najdem ale stale budem mysliet na nho a pri tom ja som mu asi uz lahostajnaa.. ja uz fakt neviem ! Aj ja som obcas ako vo sne verim ze sa este niekdy k sebe vratime a pri tom viem ze sa zrejme uz v zivote ani neuvidime ! Realita boli ..