Ked ma neustale prenasleduju spomienky na cloveka ktoreho som mala strasne rada

Príspevok v téme: Ked ma neustale prenasleduju spomienky na cloveka ktoreho som mala strasne rada
martinaaA802

.... Bojim sa vsak povedat ze som ho lubila kedze sme boli strasne malo spolu ! Hlavny dovod bola velka vzdialenost . Trva to uz piaty mesiac. Strasne to boli, lebo viem ze uz ho asi nikdy ani neuvidim ... Je to zvlastne bolestive prazdno, ktore neviem prekonat. Vracaju sa mi spomienky znova a znova, pritom on je znova stastne zalubeny! Ja kazdeho chalana teraz porovnama s nim a pochybujem , skutocne pochybujem ze niekedy si este budem rozumiet tak velmi ako s nim ...Casto placem hlavne vecer, chvilu je dobre a potom znova.. JA uz neviem ako z toho von !Mam 19.

minimay

mám podobné príznaky ako aj ty martinka ... profil - ano, spomienky - ano, smútok - ano ... a tak ďalej ... okrem plaču ...
ja som ale urobila jednu chybu ... odpovedala som na jeho snahu ma kontaktovať ... bavime sa normálne,viem že ľutuje čo mi urobil, viem ze sa mu pohľad na mňa páči ... lenže tá moja naivita ... neviem čo čakám ... teda viem ... ale patrí inej ...
a ja už tiež k niekomu patrím ... len mi to veľmi nebráni stále stále na neho myslieť

martinaA802

Lost presne viem co asi myslis... ten net. A Dee tak to klobuk dolu .. Lebo ja sa dam vykolajit tymi spomienkami :( A najhorsie je to ze byvaleho sledujem na nete, jeho profil , vidim aky je stastny.. Aj onaa ako ho miluje.. :( Je strasne to citat a predsa to robim !! Ano trapim samu seba, viem :(( Boze kiezby niekto vymyslel liek na odmilovanie .

lost

martinaA802 - to nebol ani rozchod ako nieco nevysvetlitelne.. davno som na nete nasiel jednu babu, ale neda mi to pokoj ani do dnes..

Deee

aj ja som zazila strasne sklamanie aj bolest z odlucenia, ked dvaja nemozu byt spolu napriek laske...lebo niekedy len ta nestaci, ale nikdy som neprepadla lutosti, vzdy som sa obklopila priatelmi a spoznavala novych ludi, nasla som aj skveleho manzela, na krasne aj bolestne si obcas zaspominam, ale vyhradne v sukromi a rozhodne sa nenecham tymito spomienkami vykolajit...ved treba zit dnes a pozerat do buducnosti, nie sa prehrabavat v tom, co je uz davno prec...

lost

Prekonajte niekto mojich 4.3 roka a budem o kapanek stastnejsi ...
ten liek by som aj zobral, ale zda sa mi divny, potom by som sa mohol prirovnat k robotu - bez citov

toto je asi jeden z tych problemov ktore su neriesitelne

martinaA802

Ono je to strasne tazke... vidiet aky je on stastny a spokojny a ako sa vy neustale trapite.. Mne je chvilu fajn, potom mi je zase z toho zle, potoom zas lespie.. a takto dokola.. Uz soom z toho na nervy. Snazim sa odputat ale nejde to :(

Rik

marti: ja viem, aj to poznam...viem, ze na to pomoze len cas a nove zazitky s niekym inym a predovsetkym mozu pomoct kamarati...

misshel: nechcem sa do toho moc miesat, ale ked ste boli aspon rok spolu a za mesiac uz stihol mat inu, z jeho strany neviem ci to bola laska, urcite nie nejaka hlboko citova....pretoze to cloveka inak rozmeta...takze uz len kvoli tomuto sa skus netrapit,,znova sa postavit a ist dalej...ja neviem, skusaj cez net,su rozne zoznamky..

misshel

aj u mna je to podobne, pretrvava to uz viac ako polroka :(....najhorsie je na tom, ze on ma nechal po roku o mesiac na to bol s inou nedavno sa spolu rozisli on je z toho smutny a ja ho utesujem obrazne ked si piseme ze vsetko bude fajn a tak....sme dobri kamarati ale z mojej strany to je stale asi viac ako kamaratstvo, mala som ho strasne rada a viem ze aj on mna, asi musi prist fakt niekto lepsi ako bol on...ale zatial nic