Ked ma neustale prenasleduju spomienky na cloveka ktoreho som mala strasne rada

Príspevok v téme: Ked ma neustale prenasleduju spomienky na cloveka ktoreho som mala strasne rada
martinaaA802

.... Bojim sa vsak povedat ze som ho lubila kedze sme boli strasne malo spolu ! Hlavny dovod bola velka vzdialenost . Trva to uz piaty mesiac. Strasne to boli, lebo viem ze uz ho asi nikdy ani neuvidim ... Je to zvlastne bolestive prazdno, ktore neviem prekonat. Vracaju sa mi spomienky znova a znova, pritom on je znova stastne zalubeny! Ja kazdeho chalana teraz porovnama s nim a pochybujem , skutocne pochybujem ze niekedy si este budem rozumiet tak velmi ako s nim ...Casto placem hlavne vecer, chvilu je dobre a potom znova.. JA uz neviem ako z toho von !Mam 19.

martinaA802

minimay akoze uprimne ja to mam dnes uz za sebou to kliknutie na profil :D ale slubujem prestavam s tym !!! Nebudem traposit nema to vyznam a akoze nec si zas chlapec nenamysla neviem co . Ze bez neho nezijem. Jasne ze su s nimi .. A co uz . Aj my raz budeme ! Mozno ked oni budu rozidení ktovie ako to zivot este zamota. Ja som nikdy nikoho nemala pred nim ani ked som mala 16 . Cize preto je to teraz take ake to je..

wrs

martinaA802... co sa Tyka sily cloveka.. jedine v com je rozdiel,je cas za aky to preboli.. ci je slaby, ci silny.. zatat treba.. :)

minimay

martina ... aspoň dneska si to pozeranie do profilu odpustime ... sobota večer = jasne že budu dakde s tými svojími drahými ...
tak ako sa smejem teraz na vzťahoch z obdobia keď som mala 16 ... o pár mesiacov ma tiež isto rozosmeje moje správanie z tohto obdobia ... mno a možno sa zasmejem aj na ňom :)

martinaA802

dee ale ty si asi o veela silnesji clovek .. Alebo som ja toto este nepochopila.. Lebo pre mna je to strasnee tazkee!! Ak raz niekomu v zivote verim .. a potom zrazu bum , naveky ho vymazat , nic o nom nevediet.. to momentalne este neviem . Toto sa asi musim naucit este ,..

tamara.i

Ahojte. Rada by som napísala svoj názor. Mám 45 rokov, taktiež sme sa s priateľom pred dvadsiatimi rokmi po niekoľkoročnej známosti rozišli. Bola to moja veľká láska, čakala som od neho dieťa a on flirtoval s mojou kolegyňou a sa s ňou oženil. Vyše rokov som nemohla nadviazať žiadny kontakt. Spočiatku som mu vytelefonúvávala a snažila som sa s ním nadviazať kontakt. Teraz mi je veľmi ľúto toho strateného času. Bola som do nemoho príliš dlho zamilovaná a nevnímala som ani záujem mnohých možno charakterných mužov. Venuj sa svojim záujmom, športuj, vychádzky, resp. ak nepracuješ pokús sa o prácu v zahraničí. Hlavne sa neuzatváraj do seba, zbytočne nesnívaj a ži! Žiješ len raz a stratený čas sa nevráti

Deee

martina, ak stale citis potrebu nieco mu dokazovat prave tym, ze mu raz napises, aka si stastna a zamilovana nikdy sa tych spomienok nezbavis...ja neviem ako sa dari tym, ktoru uz v mojom zivote nemaju miesto, neviem ci su stastni, alebo nie, ci slobodni alebo zenati, neviem ci maju deti...preniesla som sa cez to a nezaujima ma to, moj zivot je inde

martinaA802

akoze z druhej ruky? :D nema mu to kto povedat lebo nie je odtial odkial ja cize to je pruser :D aj si davam tiez predsavzatie ! netrapim sa pozeranim profilu :D Maarisku ked to porusim tak prosim natrieskajte mi :D pripadne ma prefackajte ! :D

minimay

zabudnuť na neho je moje novoročné predsavzatie ... ok ... ide sa realizovať :)
žiadne sebatríznenie odteraz ...