Nie je kozmetika ako kozmetika. To platí i pre prírodné produkty.

Táto diskusia patrí k článku: Nie je kozmetika ako kozmetika. To platí i pre prírodné produkty.
Nie je kozmetika ako kozmetika. To platí i pre prírodné produkty.

Človek si dáva veľký pozor na to, čo vloží do úst, no veľakrát pri kozmetike taký obozretný nie je. No mal by byť, keďže až 60% látok obsiahnutých v kozmetických produktoch sa vstrebáva do tela. A veľmi ľahko sa stane, že človek zamorí svoje telo škodlivinami.

KlaraKu

Keby niekoho zaujímalo, čo sa týka tej certifikácie, tak tuzemská prírodná kozmetika býva označená značkou CPK, prípadne CPK bio – tie by mali byť zárukou kvality a kontrolovanosti

Ivka88

Ja som používala roky kozmetiku z drogerky. Potom mi sestra na Vianoce kúpila balíček od Nobilisu, a to bola láska na prvý pohľad. Výrobky krásne voňajú, je z toho cítiť tá sila prírodných zložiek. A moja pokožka je konečne spokojná

MagdaS

Do prírodnej kozmetiky sa určite oplatí investovať. Ja mám veľmi citlivú pleť, aj pokožku hlavy, takže bežné krémy a šampóny mi vždy robili problém, všetko ma svrbelo, pálilo a červenala som sa ako rak. Bolo to určite tou chémiou, pretože keď som začala experimentovať s prírodnou kozmetikou, problémy zmizli.

Hani123

KlaraKu ďakujem za tip. Na túto značku som už narazila, keď som si začala robiť prieskum trhu na tému "prírodná kozmetika". Páči sa mi to, asi vyskúšam :)

KlaraKu

Hani123 ja mám výbornú skúsenosť so značkou Nobilis. eshop.nobilis-tilia.sk Je to certifikovaná prírodná aromaterapeutická kozmetika. Používame celá rodina.

Sandruska

Ja používam už tretí rok čisto prírodnú kozmetiku. Začala som so šampónmi a sprcháčmi, potom som pridala aj krémy , čitiace prípravky a odličovač a teraz už aj mužovi kupujem čisto prírodný balzam po holení. Sme také nature friendly rodina . A som rada, keď vidím, že to povedomie o tom, čo je pre nás najlepšie sa zvyšuje

Hani123

Zaujímavý článok. Tiež by som chcela začať používať kvalitnú prírodnú kozmetiku. Ale fakt prírodnú, nie len takú, čo sa na prírodnú hrá. Nemáte prosím niekto typ?

Defcon

Eeeee, nebol cas cez den, aj vcera som bol pracovne vytazeny. Teraz mam volno az do nedela vecera, potom sadam do auta a prasim zas prec.-(