Nie je kozmetika ako kozmetika. To platí i pre prírodné produkty.

Táto diskusia patrí k článku: Nie je kozmetika ako kozmetika. To platí i pre prírodné produkty.
Nie je kozmetika ako kozmetika. To platí i pre prírodné produkty.

Človek si dáva veľký pozor na to, čo vloží do úst, no veľakrát pri kozmetike taký obozretný nie je. No mal by byť, keďže až 60% látok obsiahnutých v kozmetických produktoch sa vstrebáva do tela. A veľmi ľahko sa stane, že človek zamorí svoje telo škodlivinami.

jessica19566

idealne je, ak sa zaujimate o zlozenie kozmetiky, a celkovo tomu rozumiete. Potom nie je problem najst dobru prirodnu kozmetiku :) mne sa po nej zlepsila velmi plet.

Defcon

A ropa nie je prirodna zalezitost ? Ci ju dovazame z Marsu ?
Vsetky zlozky vsetkych pripravkov pochadzaju z prirody a rovnako vsetky zlozky su fabricky spracovane.....

Janina333

No neviem či má oriflame a mary kay čo k tejto téme povedať..ak majú 20% prírodných ingrediencíí tak vravím priveľa.Mary kay je predražená ropa.

Monika98

Ja nedám dopustiť na oriflame a mary kay.. vždy už od mala som dostávala z rôznych prípravkov alergické reakcie a pri týchto značkách sa mi to ešte nestalo.. v katalogoch napríklad tu www.kimbino.sk majú všetko čo z kozmetiky potrebujem a do drogerie ani nemusím chodiť