Nie je kozmetika ako kozmetika. To platí i pre prírodné produkty.

Táto diskusia patrí k článku: Nie je kozmetika ako kozmetika. To platí i pre prírodné produkty.
Nie je kozmetika ako kozmetika. To platí i pre prírodné produkty.

Človek si dáva veľký pozor na to, čo vloží do úst, no veľakrát pri kozmetike taký obozretný nie je. No mal by byť, keďže až 60% látok obsiahnutých v kozmetických produktoch sa vstrebáva do tela. A veľmi ľahko sa stane, že človek zamorí svoje telo škodlivinami.

Defcon

Na hormonalne jebáky je najlepsia moja gggggggwwww voda lahko vyslovitelna aj koktavemu. Mjanikova akupunktura by nezabrala , ani maroskova ggw voda.

Bubliii

Ano Tomas vidim ze tuto radu davas kazdemu na fore, co spomenie akne. Opakujem, hormonalne priciny. Nie strava, nie unava, nie stres.
Vratme sa radsej k povodnej teme.

Tomas12345

Bubliii :

Skus na to akné vysadiť mucne jedla, jest probiotika, protizapalove potraviny typu skorica, cesnak a každy druhy den deci mrkvovej stavy.

Bubliii

No to si ma zle pochopila Abigail ja som nikde nenapisala, ze som si akne VYliecila. U mna je sposobene hormonalne a kedze som v reprodukcnom veku, mozem si ho len zmiernovat.
Ja som napisala len, ze poznam znacku Soaporia, ze som s nou spokojna a aj s inymi znackami, kore mi pomohli akne zmiernit.

Martina Drobova

Mne na "dospelacke" akne po rokoch trapenia pomohla kozmetickou odporucena kozmetika Dado sens je to nemecke a drahe ale fakt mi to pomohlo uz som bola zufala.Maala som aj kadeco od koznej a jediny akneroxid,lieky som nechcela ale akneroxid sa neda stale.Potom az ta kozmetika uplne zmizli zapaly a vycistila sa plet ale aj fajcit som prestala tak mozno preto ale kozmetikya taka ze sa mi uz plet nemasti co je fest vyhra pre mna

Abigail

Takze ficis na perfektnej prirodnej kozmetike v ktorej vies poradit a napriek tomu ta trapi akne a kadeco.kde je chyba? :)

Bubliii

Sonicka potvrdzujem, Soaporia je velmi dobra, mne od nich sedia vsetky produkty a je aj cenovo dostupna. Ak mas moznost, radsej pohladaj kamennu predajnu a skusaj, skusaj.. ale zlozenie vsetkych vyrobkov by mali mat uvedene aj na webstranke. Ak by si chcela tipy este na nejaku prirodnu kozmetiku od slovenskych vyrobcov, napis, poradim ti (uz niekolko rokov ficim len na nej, tiez ma trapi akne a ine veci..)

jessica19566

ano- urcite :) ja nedam dopustit na zancku soaphoria, da sa kupit na notine co je pre mna vyhodne, ked robim velky nakup a vyzdvihnem si to v meste :)