Orgazmus len cez klitoris

Príspevok v téme: Orgazmus len cez klitoris
Maja_3

Mam 20 a mam 2 a pol ročni vztah s 24 roč. partnerom.Co sa týka sexu, trapi nas, ze orgazmus viem dosiahnut len po drazdeni klitorisu.Ked do mna priatel vnikne, pocituje nekonečnu rozkos,no u mna to tak nie je, nikdy to nevrcholi v moj orgazmus.Skusali sme uz všelijake polohy, no ked to inak neslo zostali sme pri tom klitorise...

tanka

to jonypeto: vydržte, ved to je super, že má klitorisový orgazmus, vaginálny má veľmi málo žien, a zuzka123 vám napísala "tesim sa aj oralnemu myslim, ze je este lepsi, nebojte sa raz to pride"

tanka

to roadmachine: ked je tvoja priateľka sama, možno má pritom predstavy,ktoré ju vzrušujú,ale tebe ich nepovie a teda ich nerealizujete a tak sa nevie dostatočne vzrušiť.Možno by sa mohla pri tebe začať dráždiť najprv sama tak, ako keby bola sama doma a po 2-3 minútach nechať teba dokončiť "to". Aj spôsob, akým si to sama robí, je dôležitý, lebo ty ťažko uhádneš ten správny tlak, pohyb, rytmus..., na ktorý je už ona zvyknutá. A ak má tie predstavy napr. také, ktoré sa ani nedajú alebo ich ona nechce realizovať, tak by mala na ne myslieť aj pri tebe aspon zo začiatku, aby sa čo najviac priblížila tomu stavu, ktorý má,ked si to robí sama doma.

jonypeto

prosim vas ..potrebujem radu..Moja holka mava somnou len klitorisovy orgasmus..ale nevieme dosiahnut vaginalny..a to este sme odskusaly setky.polohy..a to som pomaly jemne sexoval..odpiste..

roadmachine

moja partnerka nevie pri mne dosiahnut orgazmus. nepomáha nijaké dráždenie klitorisu. skúsili sme už skoro vsetko. sama doma sa vsak spraví za 5 minút, vie mi niekto poradiť čím to môže byt a ako sa to dá odstrániť?

kačik

aha, tak nic..:) sakra, co som divna? ale vela mojich kamosiek ma s tymto problem, ze nema vaginalny...to sa vazne viem spravit len ja sama??:(((

....

ja vaginalny orgazmus mam, podla mna je uplne ze super..a ked mi priatel zacne robit oral alebo len sa mi hra s klitorisom ja to uz ani nechcem lebo mi to nic nerobi, len ma to postupne zacne bolet...ja ho hned zenem \"dnu\"

kačik

....- ja mam ten sity problem, s priatelom spime spolu uz pol roka, a orgazmus som nemala este nikdy, ziaden...a pritim som vzrusena, len ten orgazmus nikde....

....

ja som prave nikdy nezazila orgazmus cez klitoris...ked mi ho priatel drazdi dlhsie tak ma to zacne uz aj bolet a nic z toho..