Orgazmus len cez klitoris

Príspevok v téme: Orgazmus len cez klitoris
Maja_3

Mam 20 a mam 2 a pol ročni vztah s 24 roč. partnerom.Co sa týka sexu, trapi nas, ze orgazmus viem dosiahnut len po drazdeni klitorisu.Ked do mna priatel vnikne, pocituje nekonečnu rozkos,no u mna to tak nie je, nikdy to nevrcholi v moj orgazmus.Skusali sme uz všelijake polohy, no ked to inak neslo zostali sme pri tom klitorise...

ahahja

no tak ja vam nieco poviem.mam priat.8mes.zo zaciatku vobec nic,pri ziadnej pohode.cim sme to vsak robili castejsie,tym som viacej zacala zitit a teraz vzdy,aj ked sa ako milujeme..lenze problem je v tom,ze citim strasnu rozkos,ale do dnes neviem,ci to mozem nazvat orgazmom,ci je to ono...PORADITE MI???PROSIM

pyrana

Ja som s mojimi predoslymi partnermi(boli 3) tiez nikdy nemala vaginalny orgazmus,az s mojim terajsim (mozno aj preto som s nim uz 5rokov,xixi),no ale ide o to,ze ty nemozes len tak necinne lezat,musis si ten orgazmus privolat sama,cize stahovat posvove svalstvo v pravidelnych ontervaloch,no a vyhladavat take polohy,kde sa ti pri tom drazdi aj klitoris,cize misionar alebo ked si ty hore a on lezi alebo sedi a vtedy je to trenie tesne a ty si urcujes silu aj tempo,tak sa ti to skor ci neskor hadam poradi.Dobre je trenovat posvove svalstvo kazdy den,hoc v praci alebo pri uceni a uvidis,vysledok sa dostavi.Drzim palce.

evulas

vazne ma bavi sex....mam aj dobru vydrz,ale neviem preco ti xlapy jednoduxo nevedia ako na mna a este ma ziadny nespravil....ako na to???proste pri sexe nehrozi..xe..dajte rady prosim

zuzka123

ahojte, ja dostanem velmi dobry orgazmus vzdy pri oralnom styku s priatelom a vaginalny orgazmus za rok co mame spolu sex som dostala asi 5. ale tesim sa aj oralnemu myslim, ze je este lepsi, nebojte sa raz to pride.

jennys21

ja som mala s priatelom s ktorym chodim 2.rok taky isty problem asi taky rok...ale teraz ten problem uz nemam.citala som ze niektore zeny zaziju orgazmus pri sexe az v 30...tak asi treba pockat...mne to tak vyslo

janula 25

Som s priatelom - uz manzelom 6 rok a prvo 3 roky som nevedela co je to orgazmus. Musela som si pomoct drazdením. Po ukoncení VŠ a stresu okolo mam uz orgazmu pri kazdom milovani.

janca

tak sa zda vacsina zien ma stastie len na orgazmus cez klitoris...vratane mna...ale sak aj tak je super...budte rady,baby,zeny a vsetko zenskeho rodu,lebo niekto nedostane orgac ani raz za cely zivot.. ;-)

mirror

powedzte mi niekto aky je rozdiel medzi tym vaginalnym a klitorisovym orgazmom...???
w com je ten vaginalny lepsi???
ako ho moze zena dosiahnut???
thanks!!!