Lymfatické uzlihy/Hodkinston

anonym_11083

ďakujem, už sa ani nebojim.Len tužim mat to za sebou.A este tužim o niekolko mesiacov mat za sebou vsetko a visiet lekarkin usmev so slovami,MATE TO ZA SEBOU

tess

Janik:...to velmi dobre viem ze pri tejto chorobe maju na seba navaznost aj ine organy...ktore mozu mat sponalenu alebo zlu funkciu....ale nebudem tu vypisovat romany....:)

m janík

tess-alternatívna medicína je široký pojem,mňa z nej zaujíma teraz iba akupunktúra,u malých detí akupresúra.U všetkých tu položených otázkach,kde zaujímam stanovisko a doporučujem akupunktúru sú liečiteľné akupunktúrou -to mám overené prxou.A čo by si čakala od akupunkturistu,že tu budem hovoriť o rybách,alebo o niečom inom?Pozri:www.abiks.sk
Ďalej Ti doporučujem ,aby si čítala ešte viac,ako asi vidíš to nestačí,vedomostí nieje nikdy dosť.
Čo sa týka pečeňových testov,tie môžu byť dobré,ale funkcia pečene môže pokulhávať, a tiež na vznik uzlín môžu spolu s pečeňou mať vplyv aj iné orgány

tess123

Janik:tolko k tvojim postojom a podnetom....ani aj niesom dievcatko co ma 4 roky...presla som si niecim co nieje prechadzaka ruzovym sadom ...nevravim ze nemas pravdu....ale nemozes sa so vsetkym obracat len an alternativnu medicinu..mam o tom precitane velmi vela literatury...zaujimam sa taktiez o psychologiu...niesom az tak nevzdelana ako si myslis...ale dobre vratme sa opat k tejto problematkike..vysvetli mi preco som mla apocas lecby fantasticke pecenove testy..hm?..mam ich az dodnes.../vopred dakujem za odpoved/....

PS- predpokladam ze si myslis ze zatracujem alternativnu medicinu ..nie aj ja som uzivala rozne prirodne preparaty...nie len /ako sa vravi/..same chemicke pripravky....

nickyy

skusal som cez uzivatelov azetu vyhladat TESS123, ale ani s malymi, ani s velkymi pismenami - tess asi si napisala zlu adresu