Lymfatické uzlihy/Hodkinston

evula

Anonym, no samozrejme, ze som isla k lekarom, videli to traja, jeden z nich chirurg, skonstatovali len, ze zvacsena uzlina a zobrali mi krv na to, ci nemam v tele zapal a nemam. Posledne mesiace ma zacalo cosi boliet nad krkom-pod celustou a zda sa mi, ze aj tam mam trochu bolavu uzlinu...Neviem, ako postupovat. Inak sa citim absolutne fit zdravotne.

sisin

a este by mam zaujimalo,kto vie, aka je tu mozna prevencia, teda co su rizikove faktory preco vznika takato choroba a co je jej pricinou? nejaka infekcia, ci co?

sisin

anonymka
ako je mozne, ze pri chorobe lymfatickych uzlin, si nemala zvacsene uzliny? myslelasom ze je to jeden z priznakov, ale asi to tak nieje,...?

anonym_11083

evula, so ziadnou hrčkou by som nikdy neriskovala a ukazala by som ju lekarke.Ty budes pokojnejsia. Ja som hrčky hmatatelne nikde nemala ale ver, že by som ju nenechala bez lekarsk.diagnostiky, už len pre vlastny pokoj. Je možne, ze zo mna hovori teraz moja trpka skusenost, ale ja som tiež nič nenechala na nahodu. Ak si čitala to o čom pisem od februara, moje vysledky boli:choroba z povolania. Alew ja som citila, ze to nie je ono a vratila som sa oknom. Vdaka sanma sebe som to vsetko zachytila na začiatku,pa, dakuyjem

evula

Anonym, velmi ti aj ja drzim palce, vydrz, moja a bude to ok!!!!!!! Ja mam uz tri roky zvacsenu uzlinu na pravej slabine, je tvrda, nepohybliva a zacne boliet presne v den menzes. Potom este boli asi vyse dvoch tyzdnov...Co to moze byt? Inak sa citim byt absolutne fit. Vsak to nie je nic zle?

anonym_11083

KATRINKA,JA SOM NEMALA žIADNE HRčKY, KTORE BY SOM SI NAHMATALA.DIAGNOSTIKU SOM MALA NA ZAKLADE VYSETRENIA KRVI A RONTGENU,POTOM TO POTVRDILO CT.aK CHCES BYT SPOKOJNA,ZE SI OK, ZIADAJ DALSIE VYSETRENIA. aJ MNE TO ZISTILI AZ NA ZAKLADE TOHO, ZE S VYSLEDKOM, KTORY PRISIEL AKO PRVY, ZE SOM ZDRAVA SOM SA NEUTEšOVALA, PRETOžE SOM CITILA, ZE MOJ KASEL NIE JE NORMALNYM KASLOM A CITILA SOM UNAVU. jA SAMA SOM SI ZIADALA O DALSIE VYSETRENIA. dRžIM TI PALCE

katrinka

Ahojte. Som tak zufala. Na krku a v slabinach mam hrcky. Vysetrenia krvi su v poriadku. Pred casom som bola na magneticku rezonanciu krcnej chrbtice. Hrcky som si nahmatal az potom ale myslim ze tam boli uz skor. Myslite ze keby islo o rakovinu lymfatickych uzlin, ten pristroj by to rozoznal? Tie hrcky obcas bolia. Hlavne pred menzesom. A mam strasne bolesti chrbtice. Kazali mi cakat ci sa nebudu menit. Bojim sa. co ak mi rakovina napadne cele telo. Je mozne ju mat a nic netusit?

vilcacora

anonym
caj vilcacora je dobry a dostat ho, ako aj ine prorukty na rozne choroby na prirodne j baze, ako tiez na rak. lymfatickych uzlin a ine v blave na asi je to ul. cervenej armady, neviem to vysvetlit-v meste ako je modry kostolik tak tam je aj taka modra skola a je tam kustik od nej lekaren a oproti tej lekarni je to centrum kde maju taketo produkty. ale skus v tel. zozname MUDr. Luptakova-sedi kdesi pri zimnom stadione na liscich nivoch ako aje aj ta homeopaticka lekaren-inak myslim i tam to dostat, alebo to objednaju, a tato doktorka sa tym zaobera, a aj akupunkturou, sku sa k nej objednat, mozno ti pomoze, vela sa zaobera tymi vecami. drz sa