Lymfatické uzlihy/Hodkinston

bzuco

no ja beriem aj lieky na akne som mal cely chrbat vyhadzany a xicht ale uz mam len kusok na krku mi vysvetlovala doktorka ze uzliny na to velmo reaguju a tak

bzuco

ja by som ani nesel k doktorke pokial by som necital o jednej babe ktora chodi na ansu skolu a ma hockina, bolo to v zivote tak som sa tez zlakol a sel aj ja

evula

bzuco, tak ty sa mas, ze to mas ok. U mna je ten problem, ze ma to boli:( Na pokozke som v zivote nemala ani jeden pupacik, som zdrava, chora byvam tak raz za 4 roky aj to len par dni, imunita na jednicku, bohvie co to je.

bzuco

no ja mam tez uzlinky dlhsie na krku, male tvrde pohyblive, nebolia, dnes som bol pri doktorke s nimi konecne a povedala mi ze to nic, ze to mam z akne alebo co tak fajne dufam ze sa nemylila :)

evula

sisi, dakujem. A rakovina hlavne neboli a ja som na to prisla tak, ze ma tie uzlinky zacali boliet. Nuz ale fungujem uz dlho bez akejkolvek zmeny ci uz v zdravi alebo zmene uzliny, tak hadam to nebude nic tak strasne.

sisin

evula, neviem, ale myslim, ze rakovina nevznika nahle, ale postupne, aj ked nemyslim, ze jeto tvoj pripad to urcite nie