Lymfatické uzlihy/Hodkinston

anonym_11083

Dakujem za vysvetlenie.CHemo mam za sebou,teraz prebieha radio.Je to tažke obdobie, ale zvladnuteľne.Zmena stravy je tiež ťažka, pretože v médiach sa objaviju rôzne informácie o zdravej strave. Je asi na nas, vybrat si to správne.Klamú nás reklamy a ponuky.Ponúkajú chémiu,potraviny s ečkami, ktore mam na tabuľke pod čislom 4 a stupnica je do5. Kto tomuto klamstvu urobí koniec? Rada by som v obchodoch nachadzala len výrobky, ktore by som bez obáv a kontroly, čo je v nich mohla konzumovat.

RNG

A ked sa chces poistit, aby sa ti to nahodou nevratilo, je plno doplnkov na to(selen rybaci olej,vitamin C vsetky antioxidanty,kapustoviny,probiotika,aloe....)
List je dlhy. Ved tych tem na rakoviny je viac, prostriedkov je plno, len ich treba brat a prisposobit si stravu.

RNG

Anonym, to som diskutoval o inych typoch lymfom, nie o Hodkgkinsovej
U H.l. je pravdepodobnost vyliecenia az 88%kombinaciou chemo a ziarenia, to je najznamejsia a najlahsie liecitelna lymfoma.

anonym_11083

Som v pomykove. V tomto období dost citliva na reakcie iných ludí.rádio nevnímam tak ako chemo a mam pocit, že som na ceste k vyzdraveniu.Hlbsie a intenzívnejsie prežívam radost aj bolest.To len tak, na okaj....5 rokov?Chcem tu byt ovela dlhsie...mám deti vlastné aj zverene..isto som nesprávne pochopila tých 5 rokov,pravda?Alebo,to ozaj?

anonym_11083

priemerný odhad je 5 rokov, čo to znamena RNG,znie to hrozne!To akože mam sancu po vyliečení žit 5 rokov? Prosim Ta, vysvetli mi to,vdaka

RNG

Mne to nielen povedali ale otrieskali poriadne o hlavu.
Tak som si spomenul na stare prislovie: niet takeho dobreho skutku za ktory by si nebol dokladne potrestany.
Zavidim ludom co sa vedia vykaslat na druhych a staraju sa len o svoje vlastne problemy.
Ja som v tomto hlupak-vzdy sa snazim druhym pomoct aj na moj ukor...

damian

Avsak, RND, je to jeden hacik, ale velky. Nie sme chori a nemali sme rakovinu a preto o nej nevieme nic a nemame kazat tym, co ju mali. Nuz, tak mi to bolo povedane, vies? Orginalny problem je v tom, ze ludia nechcu pocut pravdu. A preto, asi treba najskor liecit tu hluchotu a slepotu, tak podme spolocne hladat na to liek...

RNG

No vidis, a je to len jedna z mnoho metod na liecenie rakovin.
A co graviola,lapacho,artenisinin, zeolity, omega 3 oleje, CQ10, beta glukany, fucoidan....
A k tomu pomocne: selen, antioxidanty roznych druhov(Alfa lipoicka, goji noni mangosteen,cierne ribezle Vit C,E,D), probiotika atd.

Pritom som sa ani nedotkol metod, ktore su vyhradene len lekarom, lebo sa jedna o infuzie(peroxid, vitamin C,inzulinova potenciacia a ine)

Spominal som len normalne potravinove doplnky, ktore sa daju lubovolne kombinovat na zvysenie efektivnosti.
Kazdy z nich totiz pracuje na inej baze a"nezavadzaju si".

damian

Pozor, RNG, asi si myslel folikulovy (non-hodgkinov) lymfom, ked si spomenul 5 rokov. Lebo tento je zhubny a agresivny. Nezhubny lymfom (Hodgkin's disease) konvencna medicina manipuluje lepsie. Avsak, znama z chatu na lymfom.sk, s ktorou som v kontakte a uziva B17, Inocel, pije zeleninove stavy je v uplnej remisii folikuloveho lymfomu, nema najmensi nales (sono a krv). Teraz je na rozhrani piateho a siesteho roka. Je aktivna, sportuje, zdravo je a hlavne, raduje sa zo zivota. :)

RNG

Myslim, ze sa tato tema stala prilis ziviacou mnozstvo hypochondrov.
Totiz napuchnutie uzlin je velmi caste-zakazdym, ked je v tele pritomne privelke mnozstvo patogenov.
Niekedy sa premeni aj na chronicke, ked sa patogeny usadia v tele permanentne.
Lymfoma je rakovina, zacinajuca v lymfocytoch.
Z celeho poctu rakovin (25% ludi zomiera na rakoviny) je to len 5%tj celkove na lymfomu umiera 1.25% ludi.
Lymfom je plno typov, len mala ciastka je typu Hodgkins.
Takze vyvadzat, ze ma niekto Hodgkins-ovy typ rakoviny zo zdurenych lymfatickych uzlin je zachadzanie pridaleko. Ale opatrnosti nikdy nezbyva.
Ak sa ale lymfoma potvrdi(priemerny zivotny odhad je 5 rokov v sucasnom stave mediciny, pre starych kratsi, pre mladych podstatne dlhsi)treba sa obratit na liecenie rakoviny
Z alternativneho pristupu je strucny prehlad a linky na jednotlive metody v
www.cancertutor.org

Pre tych, co si chcu precitat strucne o lymfomach a potrebuju dalsie linky na specificke druhy odporucam
en.wikipedia.org