Lymfatické uzlihy/Hodkinston

RNG

Rakovina uzlin pokracuje velmi rychlo obvykle. Niekolko rokov bez liecenia, to nenasvecuje na rakovinu.Teda zatial nie, hoci akekolvek nefunkcne bumky sa mozu zvrhnut na bujnejuce

RNG

Zdurene uzliny treba adresovat.
Zapaly v tele a ich priciny treba zlikvidovat.
Ak to nechate ist pridlho, zvysuje sa sanca vytvarania nefunkcnych-znetvorenych buniek, ktore sa mozu po case zvrhnut na bujnejuce=rakovinne.
Je plno antimikrobialnych prostriedkov, ktore bez ohladu kde sa patogeny v tele nachadzaju ich likviduju. A tym aj zdroje toxinov, zapaly a pod.
Vyckavanim sa niektori dockaju neprijemnej spravy....

jajka

saz, a tebe sa kedy objavili tie uzliny? kde presne si ich na krku mala? tam kde su aj normalne ulozene lymf. uzliny? ci inde? a ako dlho sa tam caka?dik pa jajka

saz

ahojte mne vyoperovali dve uzliny v krku pred dvoma tyzdnami a este stale cakam na histologiu.vsetky vysledky,RTG,USG a krv som mala normalne,zistili akurat zvysenu sedimentaciu,takze nejaky zapal v tele.STale cakam a cim dlhsie to trva,tym vacsi strach mam.Nie je to jednoduche na to nemysliet a nebat sa.Nemala som ale ine priznaky a s uzlinami som sla hned ked vznikli.Treba ist za obvodnym a na krv,potom podla vysledkov na krcne a interne.Je lepsie dat si to vybrat,lebo cakat rok a viac je riziko,ze obycajna bezna uzlina na seba nabaluje coraz viac toxinov a to moze byt nebezpecne.Ja cakam na tu histologiu a je to najhorsie cakanie v mojom zivote.

jajka

hanaaah, lenze mna tam dr nechce poslat. ale pojdem tam sama. dufam ze sa dostanem na rad.a ako ti to vysvetlili??co to je?preco tam je?

damian

Tiez ma mrzi koli dubru inych ludi, ze napriklad Tatiana1 tuto vysvetluje a vysvetluje ludom o lymfome a nech sa conajskor daju vysvetlit, ale za svet nenapise pravdu o tom, ze taka biopsia je nador provokujuca, napriek tomu, ze som to tolko na lymfom.sk spominal.

hanaaah

jajka, nechapem preco tolko stresujes a nezajdes za lekarom. tiez som mala podobnu uzlinu a vlastne mam doteraz. dala som si ju vsak skontrolovat ultrazvukom a zijem dalej s kludnym svedomim.