Lymfatické uzlihy/Hodkinston

RNG

A to sa nepovazuje za hranie sa na boha, ked vymyslaju nove farmaceutika, take ktore sa v prirode nenachadzaju(nevyhnutne na udelenie patentu)
A neda sa na to pozerat ako bezboznost, ked neprijimaju dary z prirody?
Nuz aj tak sa da na to pozerat.

damian

Dik, RNG, ze si to prisiel a upokojil rozburene vody.Skoda, ze takato diskusia sa nevedie aj na lymfom.sk. Tam su stale tie iste osoby (80%. Ak tam pride niekto novy, coskoro odide, lebo ludia, namiesto toho, aby tam diskutovali o zavaznych veciach a podavali si informacie, hadaju sa o osobnych veciach. Tam, ked som prvykrat spomenul vyzivu, napadlo ma cele foru, ze preco strasim stravou a stresujem ludi. Neveril by si, RNG, neveril. Predstav si, napises nieco ohladom rakoviny a dostanes odpoved, ze sa hras na Boha. Trapne, smiesne, detinske. Ale, skor prinutis moslima obratit sa na krestanstvo, ako zmenis poruchu osobnosti.

RNG

Atb. niekedy nezaberu, to moze byt tvoj propad. Moze to byt sposobene aj virusom, na co atb nezaberaju.
Alebo mykoplazmickou nakazou...

jajka

rng, lenze ta moja uzlina tam uz je mozno tri roky, neviem ale urcite par rokov. a uzivala som teraz antibiotika a nic nestiahla sa.

RNG

Jajka Nepanikarci, na 99% je to len zdurena uzlina, ziadna lymfoma
Ja si v takom pripade zoberiem daco antimikrobialne alebo pomocne(extrakt z olivoveho listu, GSE, oreganovy olej,koloidne striebro, aloe,vitaminC a E, NAC, beta glukany...) a za den- dva-tri je to prec.Skor, nez by som sa dostal k lekarovi.
Lebo bez bolesti a horucok to predsa nie je ziadny surny pripad...

jajka

a ako sa da zistit ci ide o non hodgkina alebo hodgkina? co ked mam toho non hodgkina, kedze mam tu uzlinu uz dlho zdurenu ale nemam zatial ziadne priznaky...kedze sa vyvija pomalsie..kto mi zodpoveda tieto otazky??aka je sanca ze mam non??? prosim bojim sa

RNG

Vsetky omega 3 oleje su protizapalove, hojive a protirakovinne.
Dobra je zmes rybaci, lanovy a borakovy.
V www cancertutor.org najdes plno prostriedkov a metod liecenia, aj metodu Eleny Budwig(6 krat nominovana na Nobelovu cenu), ktora ju pouzivala v 1960-tych rokoch s uspechom na liecenie rakoviny(2 lyzice za studena vytlaceneho lanoveho oleja do pol sialky tvarohu)

71gloria

onkologickým pacientom tu odporúčajú olej z ľanových semien v kombinácii s tvarohom
www.mwm.cz
otvorte článok zázračný ľan