Žehlenie vlasov a vhodné prípravky

Príspevok v téme: Žehlenie vlasov a vhodné prípravky
Adulka

ahojte, dostala som žehličku na vlasy s kovovými platničkami a počula som,že je vhodné používať nejaký prípravok alebo krém na vlasy pred žehlením, aby sa vlasy chránili pred vysúšaním a ničením. neviete mi povedať kde niečo take predávajú a koľko to stojí? nechcem si totiž zničiť vlasy. .
ďakujem .

Nikulienkaaa

Tak ahoj Mima211, ja som už skúšala šampon, kondicioner a masku ale tak mne to akosi vôbec nepomáhalo:-( Ja už nvm mne asi nepomôže nič:-(((

Mima211

Ahojte Nikulienkaaa a WEWE88. Na suche vlasy a rozstiepene konceky je dobra maska na vlasy advance techniQes Intense Repair od avonu. Mne velmi pomaha.

mnamka257

veeelmi dobry je pripravok od nivey na zehlenie vlasov ...myslim ze je v takej ruzovej flasticke-ale nie som si ista...dostat ho bezne v kazdej drogeriiia stoji okolo 10 eur

Nikuška :P

Ahojte, žehlím si vlasy od svojich 12 rokov. Mám ich tým pádom veľmi zničené, keďže mám 16. Raz v živote som používala prípravok na vlasy od Lybaru(oranžové tužidlo). Všade sa o ňom písalo aké je skvelé a podobne. Pre moje vlasy bolo veľkou príťažou, pretože mi ich ešte viac skučeravilo a boli hneď mastné. Malo som ešte jeden prípravok, síce som ho mala si len 3krát, ale tiež mi nepomohlo. Takže ja teraz neverím na nejaké prípravky, ktoré dokážu vlasy zjemniť pri žehlení. Ale počula som od rady kaderníčky, že je dobré si dať šlahačkovú smotanu na vlasy, veľmi dobre si ju rozotrieť a potom si vlasy vyžehliť. Samozrejme, že ju nebudeme šľahať :D:D .. Ešte som to neskúšala, ale snáď raz budem mať odvahu dať si potraviny na vlasy :D:D .. Tak ale chcela som, ak viete nejaký prípravok, ktorý by bol vážne dobrý, nemastil by hlavne vlasy, napíšte :) .. Čakám, ďakujem :)

Nikulienkaaa

Ahoj WEWE88 tak ja mam ten istý problém ako ty ja mam na hlave vyschnuté seno, ktoré ešte k tomu všetkemu žehlím vždy ked treba čiže každy den:D... ja si tiež neviem dať rady skušala som už všeličo ale tak mne nepomáha nič :-(

WEWE88

ZEHLIM SI VLASY SKORO KAZDY DEN, VIEM ZE BY SOM TO NEMALA ALE NEZNASAM SVOJE VLNKY (BLEEE) MAM ICH UUPLNE HROZNE WYSUSENE, POLAMANE A KONCEKY UUPLNE ROZSTIEPENE. :( CO MAM PUZIVAT PRE TO ABY TAKE NEBOLI?AKY PRIPRAVOK?

pištek

awojte. potrebovala by som poradit. mam velmi jemne a vlnite vlasy a pouzivam zehlicku. no nepodarilo sa mi docielit dokonale vyrovnanie. vzdy sa mi konce zvlnia a vyzera to katastrofalne. zehlenim docielim akurat tak mastne vlasy. nic viac. pouzivam aj pripravok na zehlenie vlasov ktory slubuje pri kontakte s teplom dokonale vyrovnanie. pripravok od: loreal. no, ziadne zazraky sa nedeju. uz si neviem rady :( neviem kde robim chybu. a mozno je chyba v zehlicke :D poradte mi :(((

simuška

čaute baby aj ja uz dlho riesim coe pre moje vlasy najlepsie kedze si ich zehlím :-) mam kucerave vlasy ale zehlím ich 1x tyzdenne...pouzivam zehlicku remington s2004 a je fakt dobrá ;-) vlasy budete mat rovne az kym si ich neumyjete a vydrzia mi aj vo vlhkom pocasí :-) ako ochranu pred spalením pouzivam loreal uhladzovacie mlieko a podla mna je v pohode :-) no stale rozmyslam nad tym ci nie je nieco lepsie...ale co? :-);-)

slafusik

adulka

adii ...najlepsiiee jee ked sa poradiiss so svojou kaderniickou , ak ma moznost nech ti objednaa...aspon mne osobnee sa nepozdaavajuu pripravky kupovanee bezne z drogeerii ..aa ete jedna rada nezehli ich ak nemas pripravok, velmi rychlo si ich znicis tak ako ja a teraz to llutujeem aa suchee vlasy vyzerajuu strasnee ...tak ako moje a neviem si s nimi poradit aj ked pouziivam pripravook ..:((