Žehlenie vlasov a vhodné prípravky

Príspevok v téme: Žehlenie vlasov a vhodné prípravky
Adulka

ahojte, dostala som žehličku na vlasy s kovovými platničkami a počula som,že je vhodné používať nejaký prípravok alebo krém na vlasy pred žehlením, aby sa vlasy chránili pred vysúšaním a ničením. neviete mi povedať kde niečo take predávajú a koľko to stojí? nechcem si totiž zničiť vlasy. .
ďakujem .

domini

v kazdej drogerii kupis nieco na vlasy!!viem lebo som pouzivala...loreal alebo garnier ci uz nieco inej znacky na trhu je vela produktov tohto typu..ale ak ces nieco lepsie tak ak mas svojho kasernika..on ma specialne pripravky kt.by ti mohol objednat..a tie aj tak stoja niesu najdrahsie ale predsa ak ces mat zdrave vlasy tak sa oplati...

Nikuška :P

mima222 ďakujem ti skúsim potom dám vedieť ako to dopadlo :) .. kvetkaaaa a ten matrix .. mala som z tej rady dosť prípravkov aj čo sa týkalo objemu, a lesku vlasov ... ani jedno z toho mi nepomohlo .. ale zase každý sme iní a tým pádom aj naše vlasy .. najlepšie by sa bolo popýtať v najbližších kaderníctvach a vyskúšať rady kaderníčok ... tie si myslím, budú vedieť dať najlepšie rady ohľadom všetkého :)

jaqueline

potrebujem pomoct..zacala som pouzivat bio kozmetiku, no zehlim si vlasky, a potrebujem nejake serum bio..bo chcem totalne ocistit vlasy od silikonov..no nikde nemozem nic take najst..kto ma s tym skusenosti?

leusqa

Ahojte...Mám žehličku remington,konkrétne S1031,ale poslednú dobu jej nejak šibe..nejde mi nahriať na tých 200stupnov,furt mi bliká kontrolka že ešte sa nahrieva,ani na 160 nejde...130 jedine...neviem čo je s nou,mám ju pol roka,asi sa pojde reklamovať..a taktiež,tú istú má kamoška,jej sa už po pár mesiacoch vyšúchali platničky...síce,musím povedať,že sú naozaj dobré,a vlasy su pekne lesklé..

siminka

no dostala som zehličku na vlasy ale mam pocit že mi moc nepomaha lebo ja maam hrozne huste vlasy a vzdy ked si vlasy vyzehlim a neskôr idem vonku a fuka tam tie vlasy maam ako keby mi do nich trafil blesk da sa s tym nieco robit prosim poradte dakto prosiiiiiiiiiiiiiiim dik