Žehlenie vlasov a vhodné prípravky

Príspevok v téme: Žehlenie vlasov a vhodné prípravky
Adulka

ahojte, dostala som žehličku na vlasy s kovovými platničkami a počula som,že je vhodné používať nejaký prípravok alebo krém na vlasy pred žehlením, aby sa vlasy chránili pred vysúšaním a ničením. neviete mi povedať kde niečo take predávajú a koľko to stojí? nechcem si totiž zničiť vlasy. .
ďakujem .

januška

ahojte pouzivam zehlicku mam z nej velmi vysusene konceky vlasov na koncoch su az "rysave"pritom mam tmave vlasy mojim problemom je ze ked si vlasy vyzehlim tak sa mi pocas dna zvlnia poradite mi nieco?pouzivala som aj pripravky na zehlenie ale nepomahaju mi poradte mi pls.co mam pouzivat diky pa

Misa.M123

JA SA CHCEM SPYTAT ZE KDE SA DA OBJEDNAT ,,Chi silk infusion\" PROSIM ZEHLIM SI VLASY TAK 3-4x DO TYZDNA A TO UZ POL ROKA A NECHCEM SI ICH ZNICIT KDE SA TO DA OBJEDNAT PROSIM SOM S BA.PROSIM MOJ E.MAIL.- Vampire47@azet.sk

deni171

po pouziti vseliakych mliek a sprejov na rovne vlasy som sa nahnevala a objednala som si dnes Chi silk infusion....tak som zvedava,ci je fakt taky dobry ako pisete!!!

iwusikk

CHcela by som používať CHI silk infusion. Vraj je to fakt bomba, no je to prilis drahe. 150 ml sloji necelych 25 dolarov. 50ml necelych 15. Ale ak si pozriete na youtube nejake videjka typu : "How to curl your hair." tak si vsimnite, ze vsetky baby to tam pouzivaju. totalne vyzivujuce a praveze teplom sa to aktivuje :) CIze zehlicka je len a len plusom :)

www.kadernickezariadenia.sk

iwusikk

Mám novú zehlicky REMINGTON S 1051. Je to v podstate rovnaky typ ako S 1031, ale vylepšená. Má tenké platničky a dajú sa s nou robiť aj vlny :) máte s nou nejaké skúsenosti? Treba aj ku nej používať nejaké prípravky? LEbo je fakt dost kvalitna :) www.youtube.com

Ruki-chan

lucy ja mam tiez to stastie no som chalan ale mam dlhsie rovne vlasy a ide to super nic sa nedeje staci ak mate hrubsie vlasy a netreba kupovat drahu zehlicku v poho aj do 13€ciek

oli77

Mám dobrý a overený typ: na žehlenie žehličku CHI a pred tým SILK - taký malý zázračný tekutý olejček - neolejček. Perfektná kombinácia a vlasy sú fakt že dobré!