Žehlenie vlasov a vhodné prípravky

Príspevok v téme: Žehlenie vlasov a vhodné prípravky
Adulka

ahojte, dostala som žehličku na vlasy s kovovými platničkami a počula som,že je vhodné používať nejaký prípravok alebo krém na vlasy pred žehlením, aby sa vlasy chránili pred vysúšaním a ničením. neviete mi povedať kde niečo take predávajú a koľko to stojí? nechcem si totiž zničiť vlasy. .
ďakujem .

sisi666

co sa tyka produktov z drogerie, ja som použivala fialovu schaumu a loreal hot studio alebo ako sa to vola - a teda samozrejme nic moc. ale potom som objavila got2be guardian angel a som viac nez spokojna. je to vlastne na sprej ochranu vlasov pred teplom. aplikuje sa na vlhke vlasy, vyfuka fenom a potom vyzehli. vlasy mi vydrzia rovne 2 dni,aj vo vlhkom prostredi a to ich mam fakt mega krepovite

Karina

neviem, mne povedala kadernicka, ze ma byt posutp takyto:
umyt -> tuzidlo -> ochrana pred teplom/sprej -> fenovat -> zehlit

bara83

ich: tuzidlo nepouzivaj. ked si das pripravok na zehlenie (Matrix - iron44 alebo L\'Oreal Professionnel - \"tech\"), tak po vyzehleni ti to bude drzat. Pripadne si to potom prelakuj. Mliecko \"tech\" je dobre nanasat na kazdy zehleny pramienok. Vlasy vydrzia uplne rovne do dalsieho umytia a vyzeraju fakt zdravo :)

ich

baby mam v tom nejaky zmatok,ze co si treba vlastne dat na vlasy pred zehlenim.
pozerala som si to CHI a neviem presne,ktore je na to vhodne.
moze mi niektora z vas napisat presne co to ma byt?
prave som si kupila zehlicku a nechcem si znicit vlasy hned na prvy krat.
dakujem

mimka2345323

ahojte mam velmi kvalitnu zehlicku na vlasy len že ja mam velmi vlnite vlasy čize ked si ich vyzehlím drzia max.pol hodinky...a možno menej..:(..poradte prosím aky sprej alebo gel alebo neviem čo mam použiť aby vydržali dlhšiš...:)

timuš

ahojte chcem sa spýtat aký sprej alebo niečo možem použiť na vlasy,lebo ja si ich vyžehlím ale po 15 min . mam vlnký naspat!...ešte ani raz mi nevydrzali vyzehlene poradte prosím! :)

pauvlinka

ahojte,
kúpila som si chi silk infusion a keratin mist.
chcem sa opýtať, ako často tieto prípravky používate? a ako je to najlepšie - na suché alebo na vlhké vlasy?

Misalll

No podľa toho ako si budeš vlasy často žehliť...ja si vlasy žehlím už 1 rok...a tak asi každý druhý deň,, /vždy po umytý/ a niekedy aj každý deň podľa toho aké je počasie...no tak odporúčam ty prípravky Chi... konkrétne ,,silk infusion" to používam..vždy pred žehlením...myslím že lepší prípravok nepoznám a to som ich použila dosť... bud si to objednáš cez internet alebo si to kúpiš v nejako štúdiu normálne to určite v nejakom obchode nekúpiš.. no tak vlasy sa ty budú ničiť...aj tak či si to budeš dávať alebo nebudeš...len ked to budeš mať budeš ich mať pomalšie zničené...záleží od toho ako často.. a ako ich budeš žehliť... a ako sa o vlasy staráš... ja si dávam masky..na vlasy...a používam aj ochranu pred fénovaním...a dávam si aj také ,,krém" na roztiepené konce..a na lámanie vlasov...ak sa chceš viac opýtať tak ma nájdeš na : Vampire47@azet.sk