Žehlenie vlasov a vhodné prípravky

Príspevok v téme: Žehlenie vlasov a vhodné prípravky
Adulka

ahojte, dostala som žehličku na vlasy s kovovými platničkami a počula som,že je vhodné používať nejaký prípravok alebo krém na vlasy pred žehlením, aby sa vlasy chránili pred vysúšaním a ničením. neviete mi povedať kde niečo take predávajú a koľko to stojí? nechcem si totiž zničiť vlasy. .
ďakujem .

dita5

mam starsiu zehlicku na vlasy, este taku, co sa nedala nastavit teplota, prosim vas, neviete na kolko stupnov sa zohreju tie starsie zehlicky? mam Philips

Alexa123123

Ahojte, prosím poradíte mi..... Kúpila som si Loreal Studio Silk&Gloss Hot Straight Cream - ružová flaštička na ochranu pred žehlením, je aj tu v tejto diskusii spomínaná...
No ale kedy sa to má vlastne použiť? Pri umývaní vlasov a potom opláchnuť? Alebo priamo pred žehlením a bez oplachovania??? Nikde žiaden návod nie je napísaný:(
Prosím poraďte mi. ďakujem

talentmania

Ja sa chystam uz dlho mna uz len to odradza lebo ja si musim umyvat vlasy kazdy den a ked mi to daju tak sa nemozu vlasy umyt asi tak 4 dni co som citala alebo 3 dni tak este tie tri dni by som zvladla lebo by som si to dala na vikend ked mam volny ale v pondelok do prace by som nesla keby ze si to nemam este umyt.Tak to je u mna taky skrat:0(

Excita

Talentmania, robia to aj v BA, tam to bude urcite tiez fajn. Aj ked je vcelku tazke najst trpezlivu kadernicku, ktora robi aj keratin s chutou :) Je to predsa len piplacka, dlho to trva, takze mnohym sa do toho nechce. Ale jednoznacne chod do toho, vysledok je az prekvapivo super. :)

talentmania

Exita dakujem velmi pekne ale tak som dufala ze v BA :0(
Nevadi tak skusim tu pohladat ale pisu ze by to malo byt overene ze to vedia tak preto som chcela odporucanie

Excita

xxxxxxxx: no krepove rozhodne nebudu, o tom ta mozem ubezpecit.
Ano, ja to mam, samozrejme. Ja som mala vzdy velmi dlhe vlasy, ale boli velmi suche a krepovite, minala som tisice na rozne pripravky a vzdy bol efekt kratkodoby.
Keratin ma vychadza cca 150 eur na 3-4 mesiace. Vobec to nie je vela na to, co to ponuka.
Talentmania: v Bardejove. Nie som odtial, ale ja chodim tam. Ak chces, poslem ti kontakt na mail. :)