Ako sa odnaučiť fajčiť

meggy10

jahoda11 ziadne dni si kolko tak denne asi vyfajcis? normalne najprv si zniz davku a kazdy den o menej ako sa to len bude dat poznam takych co boli silny fajciari a povedali si jedneho dna dost a uz nefajcili. a mimochodom fajcenie uz nieje IN.

alzbee

Denz: v prvom rade musis byt naozaj o tom vnutorne presvedceny, ze chces s tym navzdy skoncovat..inak ti ani ziadne lieky nepomozu. Drzim ti palce:))
A co sa tyka toho pribratia, tak tiez si myslim, ze byvali fajciari zacnu priberat zato, lebo si potrebuju to fajcenie niecim nahradit, tak viac jedia..videla som to na mojom otcovi.

Bubatko

jahoda11
niekto pribere niekoto nie...pokial si fajcenie kompenzujes pozieranim sladkosti a vsetkeho mozneho tak jasne ze priberes...

uhlie

Denz,

nie si nahodou Meggyn manzel?

Minule davali v TV, ze uspesnost odvykania od fajcenia je len 2%. Neni to lahke. Ja som raz prestal na rok a pol.

meggy10

denz ale mna to natajnaka moc nebavilo smrdeli mi prsty musela som ten problem odstranit ale to sa tak lahko neda aj s avivazou som si umyvala ruky:D no ale potom skoro cele dni sme boli spolu a uz som nemala cas na fajcenie aj ked ma karalo. a uz som si povedala nie a bodka ale bolo to tazke a take tabletky alebo naplaste ti nepomozu tu ide aky si silny ty sam prestat fajcit. a priznam sa minule som si potiahla a uz mi to vobec nechutilo.

smilla

Moj manzel prestal fajcit za pomoci tohto lieku. Bol tuhy fajciar desatrocia. Uz je to rok a pol a zatial sa drzi, aj ked ho to stale taha zapalit si. Rozhodujuce aj tak bolo jeho vnutorne rozhodnutie, liek bol iba barlicka.