Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Ako sa odnaučiť fajčiť

Denz

datelinka- Si zlata:)
dakujem za tvoju uprimnost...a posnazim sa to vazne riesit......:)
a nechces zacat s fajcenim aj ty??:))....srandujem:)

datelinka

denz, ale ja ti verim, ze teraz vyzeras mladistvo, ked vsak budes pokracovat dalej, v patdesiatke ti nikto neuveri, ze mas naozaj LEN tolko :-)
mladistvy :-) prepac :-)

Denz

datelinka- :)
ale na to,ze mam 34 a som fajciar......
mi nikto neverí ,ze mam tolko rokov...
Som az prilis mladiství tip cloveka co sa tyka pleti a vykonnosti...
asi je to dedicne....:)
Ale aj tak by som a teda velmi tuzim zmenit svoj zivot ....hlavne co sa tyka fajcenia....
No.....mam s tym neskutocne obrovsky problem...

riky

ahojte chcem sa zapojit do debaty ako prestat fajcit-je to velmi tazke ,ale ked clovek naozaj chce tak silou vole prestane vsetka sila je len v nom a vsetko sa da ,ja som prestala fajcit aj pre financne problemy ,no mala som este moznosti sem -tam si dat cigaretu ,no ked som si raz povedala ze som skoncila tak sa toho radsej nechytam ,nefajcim uz viac ako mesiac a dufam ze mi to vydrzi -vsetkym, ktori sa takto rozhodli prajem vela silnej vole

datelinka

a este, jeho manzelka prekonala rakovinu prsnika a on si velmi vycital, ze jej to zapricinil on, tym ze ju vystavoval splodinam z fajcenia :-( nastastie su obaja v poriadku a tesia sa z dobreho zdravia.

datelinka

moj sused, velmi silny fajciar, prestal fajcit az ked dostal asi v sedemdesiatke velmi silny zapal pluc a nevedel sa nadychnut, lapal po dychu pri kazdom nadychu a s hrozou cakal, kedy sa nenadychne vobec. odvtedy ubehlo cca 5 rokov, ale podla vizaze by si nepovedal, plet mu omladla, dostala inu farbu a vyzera o 10 rokov mladsie.

Denz

Fakt ste dali dobre komentare......:)
A ak ta pevna vola chyba....a clovek ma problem so zdravim....ako by ste to dalej riesili??
Niekedy sa aj to moze stat....