Mihalnice

Príspevok v téme: Mihalnice
andrea123

No znie smiesne ten nazov...ale mam jeden blby problem...Pred nejakym mesiacom mi zacali vypadavat a ja neviem co s tym. Ked sa odlicujem tak vzdy vypadne min. 10 -len ked davam velky pozor tak to zredukujem na polovicu. Neviem cim to je - ci spiralou alebo nedostatkou nejakeho vitaminu. Dost sa bojim, lebo zacinam registrovat tie zmeny, ze ho uz nemam take huste...Za posledne 2 tyzdne si uz spiralu ani nedavam...radsej. PROSIM PORADTE ! dakujem

stopro

"ahojte:) upozornujem vsetky baby, ktore si myslia ze mihalnice dorastaju, tak nedorastaju. raz som si ich s dobrym umyslom \"podstrihla\" a potom som musela cakat dlhu dobu, kym mi vypadaju a narastu nove do klasickej (geneticky danej) dlzky (nie je to vysledok mojho pokusu, je to fakt, ktory vam potvrdia aj kozmeticky a pod.)."
.
.
.
.
Tak toto vobec nie je pravda! Mihalnice su ako chlpy, vlasy, nechty... Ostrihas - dorastu. Netrep somariny! Mne pred operaciami oka stale strihali mihalnice - bola som operovana 7krat a dnes mam mihalnice dlhe az po obocie, huste a zatocene. Takze netrep. A kozmeticky tiez hovno vedia.

pandalka

ahojte:) upozornujem vsetky baby, ktore si myslia ze mihalnice dorastaju, tak nedorastaju. raz som si ich s dobrym umyslom \"podstrihla\" a potom som musela cakat dlhu dobu, kym mi vypadaju a narastu nove do klasickej (geneticky danej) dlzky (nie je to vysledok mojho pokusu, je to fakt, ktory vam potvrdia aj kozmeticky a pod.). a ak vam denne vela rias vypadne, je to tym, ze ich moc namahate. postaci ich tyzden nenamahat spiralami, odlicovat kazdy vecer a vypadavanie sa zmierni. a dolezite je nekupovat nekvalitne spiraly!!! ja pouzivam uz dlhu dobu RIMMEL Extra Super Lash (Lash Building Mascara) so zahnutou kefkou (curved brush), mam citlive oci ale tato spirala mi neprekaza a riasy po nej nevypadavaju, a je cenovo dostupna :)

kethrin

ahojte každý tu spomina mihalnice a tak ale ma niekto skusenosti so značkou TALIKA spevnenie poprsia ocenila by som radu ak je to ozaj take dobre a ma niektorá skusenosti tak mi napíšte prosiiim papa

_katka_

Vsetkym, ktori maju problemy s mihalnicami odporucam regeneracny gel znacky Talika. Mam to odskusane, mihalnice mi od toho prestali vypadavat, zacali mi dokonca rast. Je to gel Lipocils od Taliky (fr. znacka) a mam este aj Eyelash conditioning cream tiez Talika. Su to sice drahsie vyrobky, ale pomozu. Odporucam!!!

tarja

Ahojte. dlho som používala klište na mihalnice, dokonca asi pred tromi rokmi som si dala spraviť na ne trvalu. Teraz ma to veľmi mrzí lebo som si ich úplne zničila. Mám ich riedke, dolámané,krátke a vypadávajú .Prosím, čo s nimi? Ako sa volá tá regeneračná špirála?Vyskušam hocičo. Ďakujem

macko

ahoj...ja by som potrebovala pomoc..asi tak pred mesiacom som si dala spravit umele mihalnice....dnes mi akurat odpadli..a ked som si to nejako davla dole...ta sa mi odtrhli a mam ich strasne male ako myslim..svoje..su kratky vypadali mi..velmi vela:-( co by som mala pouzic keby ste mi veeli poradit abo ja neviem..hotova som z toho..vyzera to strasne:-(

naty25

vypadavanie mihalnic mi zneprijemnuje zivot uz niekolko mesiacovv a uz neviem co mam robit hrozne ma to trapii a casto aj placem koli tomuu...kazdy den mi vypadavaju a uz ichh hrozne riedke newiem co bude dalej...:((

dievčinasosnom

Ahojte. Odkedy sa maľujem, začali mi vypadávať mihalnice, asi také 3?? za deň. Ale boli sme raz s mamou v drogérii, a ja som si tam kúpila Miss sporty regeneračnú riasenku So Clear (mama ma sice zdrbala že sú to vyhodené peniaze a že to nebude pomáhať:).Ale dosť sa mýlila. Na týždeň som si dávala iba túto regeneračnú riasenku a vypadávanie rias sa mi úplne zmiernilo. Teraz si ju dávam iba v nedelu(prípadne v sootu ak niesom vonku) a už som nepostrehla ani jednu vypadanú mihalničku. Ach jaj, aspoň som sa presvedčila že aj v kozmetickom priemysle sa raz za čas trafia do čierneho a vymyslia zázrak :) Zatiaľ cav