Mihalnice

Príspevok v téme: Mihalnice
andrea123

No znie smiesne ten nazov...ale mam jeden blby problem...Pred nejakym mesiacom mi zacali vypadavat a ja neviem co s tym. Ked sa odlicujem tak vzdy vypadne min. 10 -len ked davam velky pozor tak to zredukujem na polovicu. Neviem cim to je - ci spiralou alebo nedostatkou nejakeho vitaminu. Dost sa bojim, lebo zacinam registrovat tie zmeny, ze ho uz nemam take huste...Za posledne 2 tyzdne si uz spiralu ani nedavam...radsej. PROSIM PORADTE ! dakujem

zuzi74

Andrejka, tie kvapky su na liecbu ocneho tlaku ako si sama pisala...ak taky problem nemas, tak by som si ich len kvoli rastu mihalnic nedavala do oci.

andrejka 197

pre paganstorm: názov kvapiek je Lumigan a bez receptu stoja cca 17€. Kvapky sa používajú na liečbu očného tlaku...

frankestana

lala urcite nie sekundove- ja som zacinala tak s 5eurovimy a teraz som si zacala lepit tie mihalnice delene su krasne a prirodzene a buchla som sa po vrecku kupila som su len kt. stal asi 25eur ci kolko, ale uz ho mam 3/4 roka a stale jedobre a cize ta cena sa da ked ti vydrzi tak dlho,,,a je to 1.-triedna kvalita

Mery NR

lala467
kúpila som si kvalitné lepidlo určené na riasy, takže vydržia. tie lacnejšie za 2-3 E dlho nevydržia. toto moje stálo okolo 7,- E.

paganstorm

miguel, ja som si nikdy nemusela mihalnice strihať (žial) ale Egytpski kňazi si ich vythavali, aj keď to nepovažujem za velmi prijemny sposob :-D
inač ako sa volaju tie kvapky? daju sa kupiť aj bez predpisu a za kolko?

Mery NR

baby, ja keď chcem husté a krásne mihalnice nalepím si trsy. je to za pár minút a vydrží mi to niekoľko dní. dávam si ich príležitostne a je to super, odporúčam vyskúšať

andrejka 197

ahojte, ja mám problém ako väčšina z vás, dala som si predĺžiť mihalnice \\\"3D LASHES\\\", mihalnice boli prvé dva týždne úžasné, no postupne mi začali padať a teraz som 4 týždne po ich aplikácii, 3D už nemám ani jednu a svoje tiež skoro žiadne. Som zúfalá, stálo ma to dosť éčok a teraz som prišla o svoje. Mihalnice mám riedke, krátke, no hrôza, nikdy viac. Naviac to lepidlo ktorým mi to pani v super drahom salóne lepila, tiež nebolo nič moc, oči ma strašne pálili. Dostala som sa ku kvapkám na rast mihalníc, tak držte palce. Umelé mihalnice NIKDY VIAC!!!

lilinnuska

prave som si dala dole 3d mihalnice mala som ich dva tyzdne no uz mi hrozne prekazali.neodporucam nikomu!!. moje predtym dlhe pekne mihalnice su riedke kratke hrozne no katastrofa!! baby doraste mi to?? ako docielim aby som ich mala ako predtym?