Mihalnice

Príspevok v téme: Mihalnice
andrea123

No znie smiesne ten nazov...ale mam jeden blby problem...Pred nejakym mesiacom mi zacali vypadavat a ja neviem co s tym. Ked sa odlicujem tak vzdy vypadne min. 10 -len ked davam velky pozor tak to zredukujem na polovicu. Neviem cim to je - ci spiralou alebo nedostatkou nejakeho vitaminu. Dost sa bojim, lebo zacinam registrovat tie zmeny, ze ho uz nemam take huste...Za posledne 2 tyzdne si uz spiralu ani nedavam...radsej. PROSIM PORADTE ! dakujem

Tina5131

neboj!! mihalnice ti dorastú .. aj mne kolko vypadávalo mihlaníc a to za to že som mala taku špirálu že sa tak zle odličovala a potom mi vypadli aj mihálnice... TREBA ODSTAVIT NA MESIAC,DVA SPIRáLU ... a hlavne nedávat vodeodolnu ta ničí mihálnice

mausiatko

ahoojte baby, chcem sa opytat, ci mi dorastu mihalnice, ked som si ich tak "krasne" vytrhala vcera kliestami az do polovice oka :(((((( nestastna nahoda sa mui vysmykli take zaseknute, som zufala, bojim sa ze mi uz nenarastu.... hmmm poradite mi nieco, ci sa mam zmierit s tym ze mi nenarastu uz nikdy :( dakujem

rituška

ahojte, používa niekto z vás klieštiky na riasy? chcela by som ich vyskúšať , lebo aj s dobrou maskarou ich vytočím len minimálne,no bojím sa , že si niečo spravím s riasmi a bude to ešte horšie, aký je váš názor

cajik

minule som videla v casaku, v emme tusim, ze novinky roka a bolo tam nejake serum na mihalnice, tusim loreal, ktore zevraaj :) obnovu rast mihalnic atd.. videli/skusali ste to niekto ?

ricínka

samozrejme, ze som to chcela dobierkou cez postu, no tam sa da len cez kuriera. ved som to dnes videla..ziadne policko, teda moznost na - dobierkou - postou- tam ani nebolo! automaticky mi to tam zakliklo kuriera a skoncila som :(

purblanka

predstavte si,mala som po kútikoch pier taký herpes,-nemohla som sa ho zbaviť,......pomohol mi ten ricínový olej,hneď v prvý deň bolo vidieť zmeny,oplatí sa.