Mihalnice

Príspevok v téme: Mihalnice
andrea123

No znie smiesne ten nazov...ale mam jeden blby problem...Pred nejakym mesiacom mi zacali vypadavat a ja neviem co s tym. Ked sa odlicujem tak vzdy vypadne min. 10 -len ked davam velky pozor tak to zredukujem na polovicu. Neviem cim to je - ci spiralou alebo nedostatkou nejakeho vitaminu. Dost sa bojim, lebo zacinam registrovat tie zmeny, ze ho uz nemam take huste...Za posledne 2 tyzdne si uz spiralu ani nedavam...radsej. PROSIM PORADTE ! dakujem

naty25

chcem sa opytat ten ricinovy olej som si chcela ist kupit ale lekarnicka ma upozornila ze ma rizikovane aplikovanie je to pravda ze ak sa mi dostane do oka tak mosem oslepnut ????..dakujem..

xxkkoo

Ahojte
V minulosti som mala nehodu s klieštikmi na mihlanice, tiež som nevedela či dorastú, ale ubezpečujem z mojej skusenosti, že áno dorastú do pôv. dĺžky myslím že to trvalo tak do troch mesiacov. A vrelo na mihalnice doporučujem ricinový olej, podporuje rast a myslím, že aj to mi pomohlo, že by dorastli do pôv. dĺžky. Dá sa zohnať v lekárni za symbolickú cenu.

mirqaa

prosiim pomozte mi strasne mi kazdy den vypadavaju mihalnice uz sa ani nemalujem posledne tri tyzdne aj tak kazdy den vypadne minimalne 1 uz vidim aj tie zmeny ... mam ich velmi riedke ak to pojde takto dalej tak..ja nevíem..beriem aj tabletky s vitaminmi ale nepomahaju a teraz som si kupila nejaku priesvitnu spiraluu regeneracnu vrajj ale zatial nepomaha...a chcem sa opytat tu priesvitnu spiralu treba odlicovath vecer alebo nie??alebo co by mi pomohloo som uz zufala

kaťuša

AHOJTE.....asi pred tyzdnom som si dala nalepit 3d mihalnice,ale potom ma zacali z toho svrbieta palit oci a tak som si ich vytrhala...s tym sa mi vytrhali aj moje mihalnice..cize sa mi tam urobili aj male prazdne medzierky...za aky dlhy cas narastu nove mihalnice??

naty25

nno ja som si dala na isty cas s malovanim uplnee pokoj!! ale ako dlho trva kym dorastu do normlanej dlzky aj hustota sa zlepsi??

mirka 23

No na mihalnice som nič na regeneráciu neskúšala. Keď im chceš pomôcť, tak by som ich na tvojom mieste menej maľovala. Mihalnice sa obnovia, môj manžel ich mal spálené a dorastli mu :)