Mihalnice

Príspevok v téme: Mihalnice
andrea123

No znie smiesne ten nazov...ale mam jeden blby problem...Pred nejakym mesiacom mi zacali vypadavat a ja neviem co s tym. Ked sa odlicujem tak vzdy vypadne min. 10 -len ked davam velky pozor tak to zredukujem na polovicu. Neviem cim to je - ci spiralou alebo nedostatkou nejakeho vitaminu. Dost sa bojim, lebo zacinam registrovat tie zmeny, ze ho uz nemam take huste...Za posledne 2 tyzdne si uz spiralu ani nedavam...radsej. PROSIM PORADTE ! dakujem

patka

baby ak sa raz zacnete malovat tak vam uz nic nevrati zdrave mihalnice spat,vsetko je chemia a skodliviny...na to sme mali mysliet skor,ale ak chcete o trochu pevnejsie mihalnice tak pomoze len mydlo a cista voda-ziadne kremy

Lenka2583

mifor: no to tá naša strašne labilná slovenčina. riasy sú v mori, teda pôvodne to tak bolo, na očných viečkach boli mihalnice. ale aby naši jazykovedci neprišli o prácu, musia stále dačo meniť: zangličtievať alebo čechyzovať(aspoň myslím, že sa to tak nazýva) a ten prípad sú aj riasy odvodení od českého: řasy:)
Ale inak dakujem za pripomienku

Lenka2583

mihalnice sa mi už postupne vrátili späť. už nevypadávajú a pomaly sú aj pevnejšie:) tú špirálu si, ale zrejme už nikdy nedám na oči, a tú výživu si dávam stále, ale už len občas

susanah

Pre Lilly: Vidim, ze si to pisala takmer pred tyzdnom, takze myslim, ze ti uz mihalnice zacali rast:)Mne ich museli ostrihat pred operaciou. Kym dorastli na povodnu dlzku, trvalo to asi 6 tyzdnov ale Asi po vyse tyzdni uz boli dost dlhe na to, aby si to nikto nevsimol.Lenze, ak som dobre pochopila, ty mas stale mihalnice a cakas, kym ti narastu nove. Tak to bude asi trvat dlhsie, kym ti tie povodne vypadaju aby mohli tie nove narast...

lenka2583

ja som mala vždy super husté a pevné mihalnice od prírody, nikdy som žiadnu špirálu nepoužívala a napriek tomu mi baby vraveli, jéj ty máš špirálu? odpoved bola vždy nie. nemala som vôbec žiadny problém s mihalnicami a ich vypadávaním. až teraz, začala som používať špirálu. kúpila som si rimmel(nie vodeodolnú), ved som chcela kvalitnú, ale vôbec som neni spokojná, zlepuje mihalnice, a odkedy ju používam mi aj vypadávajú, už ich mám strašne riedke a veľmi jemné-oslabené,som si ich s tu špirálou zničila. som ju vysadila. a teraz neviem, čo dalej, ja chcem späť svoje pôvodné. a to som ju používala len raz za týždeň. teraz som si kúpila takú výživu na mihalnice, takú priesvitnú, už mi nevypadávajú, ale sú stále jemné a riedke:((dúfam, že sa prirodzene obnovia

galkaxxx

Vypadali mi mihalnice co mám robiť?Bože nikdy sa mi to nestalo aj mi zredli.som barmanka ale do roboty nepôjdem, kým mi nenarastú.Potrebujem rýchlu pomoc!!!!!!!!

jadron tono,klin,hlavna ulica mimochodom mam 18.

Nechcela by sa nejaka baba zoznamit s nejakym krasne vyrisovanym kulturistom_ Ak ano tak som tu,..
Klin Hlavna ulica,Jadron tono
cakam na sms.Cmuk