Mihalnice

Príspevok v téme: Mihalnice
andrea123

No znie smiesne ten nazov...ale mam jeden blby problem...Pred nejakym mesiacom mi zacali vypadavat a ja neviem co s tym. Ked sa odlicujem tak vzdy vypadne min. 10 -len ked davam velky pozor tak to zredukujem na polovicu. Neviem cim to je - ci spiralou alebo nedostatkou nejakeho vitaminu. Dost sa bojim, lebo zacinam registrovat tie zmeny, ze ho uz nemam take huste...Za posledne 2 tyzdne si uz spiralu ani nedavam...radsej. PROSIM PORADTE ! dakujem

kika123456

Vyskusaj bio prirodnu spiralu od Annemarie Borlind alebo od Logony. Ja som mala najprv od Logony, ta bola velmi dobra, teraz mam Annemarie Borlind, ta stetinka mi viacej vyhovuje. Obidve su na citlive oci so sklonom ku alergiam.

ponofoga

čavte baby ja použivam kliešte a vodeodolnú maskaru a jak to tu čitam normalne som dostala strach :P asi s tym prestanem a nemohli by ste mi poradiť nejakú tu dobrú regeneračnú špirálu?

Anixa

3D mihalnice- najnovšia a najprirodzenejšia metóda zahustenia a predlžovania rias.Salón krásy CHARM ponúka túto novú službu.3D LASHES sú absolútne prirodzené, aplikuje sa priamo na
individuálnu, prírodnú mihalnicu klientky. Postupuje sa po jednej mihalnici za druhou. Keď urobíte aj ten najhustejší look, každý si myslí, že máte svoje fantastické mihalnice. A o to tu ide! Navyše môžete žiť,športovať, plávať, saunovať, plakať, potiť sa.Pri 3D LASHES tým, že vyzerajú prirodzene, sedia aj absolútne ,,prírodným, a
jemným"typom.

Anixa

3D mihalnice- najnovšia a najprirodzenejšia metóda zahustenia a predlžovania rias.Salón krásy CHARM ponúka túto novú službu.3D LASHES sú absolútne prirodzené, aplikuje sa priamo na
individuálnu, prírodnú mihalnicu klientky. Postupuje sa po jednej
mihalnici za druhou. Keď urobíte aj ten najhustejší look, každý si
myslí, že máte svoje fantastické mihalnice. A o to tu ide! Navyše môžete žiť,športovať, plávať, saunovať, plakať, potiť sa.Pri 3D LASHES tým, že vyzerajú prirodzene, sedia aj absolútne ,,prírodným, a
jemným"typom.

pimky

Ahojte,
ako tak sledujem vašu rozprúdenú debatu, mala by som aj ja jednu otázku.
Raz som videla na FB na boku behať takú reklamu,že sú nejaké kvapky,ktoré podporujú PREDĹŽENIE a rast nových mihalníc.
Len som zabudla názov a teraz to neviem nájsť ani v googli.
Neviete náhodou ako sa to volalo?alebo neičo tomu podobné?
Chcela by som si to ,,preštudovať\" .

huhajka

tie lepy k mihalniciam su vzdy o nicom preto si treba vzdy kupit aj zvlast lepidlo na mihalnice. domik jasnee to ti dorastie, hlavne ze ti lep nieco nespravil lebo ziadna sranda dostat do oci lep na nechty...

domik

lludia mam obrovsky problem!!! pred chvilou som si kupila umele mihalnice ale lepidlo bolo na nic ale doma som mala este jedno lepidlo myslela som si ze to je to na mihalnice,ale pomylila som sa bolo na nechty a ja som si ho dala na oci...zacalo to hrozne stipat,nemohla som otvorit oko,ale nakoniec sa mi to podarilo no na oku mi ostali zvysky toho lepidla a ked som si ho davala dole sthla som si taky zvazok mihalnic ostala mi tam dost viditelna medzera ludia co mam robit???Pomozte mi !!dorastu mi mihalnice???