Mihalnice

Príspevok v téme: Mihalnice
andrea123

No znie smiesne ten nazov...ale mam jeden blby problem...Pred nejakym mesiacom mi zacali vypadavat a ja neviem co s tym. Ked sa odlicujem tak vzdy vypadne min. 10 -len ked davam velky pozor tak to zredukujem na polovicu. Neviem cim to je - ci spiralou alebo nedostatkou nejakeho vitaminu. Dost sa bojim, lebo zacinam registrovat tie zmeny, ze ho uz nemam take huste...Za posledne 2 tyzdne si uz spiralu ani nedavam...radsej. PROSIM PORADTE ! dakujem

kacicka

mozno pouzivas nekvalitnu spiralu,skus maybeline a odlicuj sa s cistym olejom napr.olivovy alebo nejaky detsky.dobre to vyzivy mihalnice.budu vyzerat aj po namalovani zdravsie.

simik

moja kamoska mala ten istý problém,ale používala ceruzku na oči.Potom ju prestala používať či to nebude kvôli nej a prestalo to.Tak špirálu skús vysadiť z používania alebo si kúp inú.

lilly

ahojte. Za ako dlho sa zregeneruju mihalnice? mala som mensiu nehodu s horucou kavou, ktora mi takpovediac vyspliechla rovno do oka. Bola som u ocneho, oko a vsetko ostatne je v poriadku, len mihalnice mam akesi ine. Vraj staci pockat kym sa vymenia. Neviete ako dlho to potrva?dakujem