Mihalnice

Príspevok v téme: Mihalnice
andrea123

No znie smiesne ten nazov...ale mam jeden blby problem...Pred nejakym mesiacom mi zacali vypadavat a ja neviem co s tym. Ked sa odlicujem tak vzdy vypadne min. 10 -len ked davam velky pozor tak to zredukujem na polovicu. Neviem cim to je - ci spiralou alebo nedostatkou nejakeho vitaminu. Dost sa bojim, lebo zacinam registrovat tie zmeny, ze ho uz nemam take huste...Za posledne 2 tyzdne si uz spiralu ani nedavam...radsej. PROSIM PORADTE ! dakujem

lilinnuska

prave som si dala dole 3d mihalnice mala som ich dva tyzdne no uz mi hrozne prekazali.neodporucam nikomu!!. moje predtym dlhe pekne mihalnice su riedke kratke hrozne no katastrofa!! baby doraste mi to?? ako docielim aby som ich mala ako predtym?

miguel

Ahojte, som chlap mám 20 rokov a jeden problém.
Mám ten vnútroočný tlak,už vyše 4 rokov užívam očné kvapky ktorých nežiadúcim účinkom je rast mihalníc...
Majú odhadom 1,5 cm. Ak si ich ostrihám narastú mi ešte dhlšie alebo do pôvodnej dĺžky?? a za ako dlho?? alebo si ich mám vytrhať?? síce už ich aj tak budem mať dlhé pre tie kvapky :(

danielita5

Tu je o tom diskusia:
www.omlazeni.cz

Ale ja by som to radsej neskusala, lebo tie kvapky su liek pre ludi so zvysenym vnutroocnym tlakom a davat si to do zdravych oci.. no neviem.
spotrebitel.net

llola1

Ahojte :) , videla som tu vela otázok okolo vodičky na rast a predlženie mihánic , jedná sa o vodičku , ktorú možete dostať v česku alebo USA(tam je to taraz velkým hitom ) ako som sa dozvedela v časopise zdravie ich cena sa pohybuje od 120 eur viššie takže nie každý je ochotný tolko do toho investovať . Efetk sa samozrejme objaví nakolko tá cena nieje taká pre nič zanič ale všetko má svoje ALE...ak prestanete sérum používať riasi sa vám počase dajú speť do povodneho stavu takže to ma odrádza ok kúpi :/ ešte si to musím preštudovať a pak prehodnotiť :)) snád som vám pomohla :) Pekný deň

kajka21

ahojte baby aj mne vypadavaju riasy.... ja uz neviem co mam dalej robit... a ja bez spiraly nevydrzim proste ju musim mat kazdy den lebo potom vyzeram jak blba.. prosim poradte mi... dakujem :D

casanta

K tomu nazvu> to sa nema volat mihalnice, ale riasy..aj spiraly su riasenky a nie mihalnicenky...mihalnice je vlastne ta kozka nad riasami...to som sa dozvedela v skole od profesorky anatomie..len tolko...mozno ti chybaju dake vitaminy...neviem ci spiralov nieco napravis...

daliya

ahoj ... andrea 123 pocuj radsej by som si na tvojom mizste ziadnu spiralu nedavala a podstrihnutie mihalnic je zdrave tak ako aj pre vlasy zober si ked podstrihnes konceky na vlasoch ako lahko ty podrastu no mihalnice potrebuju o iste ties ja si striham mihalnice a mam ich velke a huste a nemusim si ziadnu spiralu davat,,,, spirala nici mihalnice tak ako ja farbenie vlasou nici ,,,

Lia86

Ja som skúsila od L´orealu výživnú špirálu na aktiváciu rastu, používala som ju pravidelne každý deň a efekt žiadny. U mňa to boli len vyhodené peniaze.