bolestivy rozchod, nemozem spat

Príspevok v téme: bolestivy rozchod, nemozem spat
nexus

pred troma tyzdnami sa so mnou rozisla priatelka,´velmi to bolelo, aj to velmi boli...nedokazal som na nu nemysliet..
a vyvinula sa mi z toho neschopnost spat...
neviem, ako dlho toto mozem vydrzat..
uzval som aj neurol..hypnogen,ale vsetko prestalo zaberat...
tak som skusal potom, ze poharik cerveneho vina pred spanim... ale aj to prestalo zabera...vie mi niekto poradit prosim vas nejaku cestu z tohto zacarovaneho kruhu, ako sa pre boha z toho dostat...som uz zufaly...

nexus

datelinka...mas urcite kus pravdy...asi aj celu..ale co mam proti tomu robit? zda sa mi ze som bezmocny...a pritom chcem, velmi chcem, aby moje trapenie uz skoncilo...nesmierne po tom tuzim....
chodim behat, cvicim, aj do sauny chodim...
snazim sa vybit energiu..., paneboze, ale pri kazdej cinnosti ma prenasleduju tie iste myslienky,..
aj ked sa niekedy od toho odreagujem, ale
vecer sa myslienky vratia a ja vtedy prave potrebujem vypnut a spat...

datelinka

nexus, ty sa sam dobrovolne tryznis, lutujes sa, umaras, pitvas svoju minulost. takto to nikdy nebude lepsie. zrejme si si uz zvykol takto to robit a myslis si, ze takouto tryznou odcinis nieco zle, co si spravil. ale tym nic neodcinis. nicis si svoju buducnost. a nevyuzivas moznosti, ktore ti dava sucasnost.

barborka19

tak vstaň, keď padneš na kolená, ja viem, že to vstávanie bolí, možno znova padneš, ale treba zasa vstať a ísť ďalej ... a prestaň si hovoriť nedá sa, nevládzem...dá sa a vládzeš!!!

barborka19

nexus, vzchop sa!! pokiaľ ty sám nebudeš chcieť , iní ľudia ti nepomôžu, musíš zmeniť svoj postoj, myslenie a nie sa len ľutovať a bedákať , pomôžte mi ...ty musíš predovšetkým chcieť, a nie stále si hovoriť nedá sa, dá sa a začni tomu veriť!!odmietaš ísť k psychológovi ... ľudia tu na fóre sa ťa snažia podporiť, ale daj si otázku: čo robíš pre to ty sám???

nexus

wrs...ty si spal fajn? ja som sa prvy krat po mesiaci vyspal normalnejsie, dostal som nove tabletky, tak asi vdaka tomu..z roboty som prisiel o pol noci a od jednej som spal do pol desiatej.. mal som z toho radost...ale potom pred obedom prisli zasa spomienky...a nicia ma...nechapem, ako mozu byt take silne...nestretneme sa dnes niekde na jedno malicke?

wrs

nexus.. btw: poznas tu bajku/legendu --vtak Phoenix..? zhorel do tla a z popola vstal este silnejsi... niekde tu bolo pisane..ak clovek na sebe zapracuje.. a ta byvala si to vsimne.. ze clovek uz je nad vecou.. tak sa aj jej pohlad na Teba zmeni..