bolestivy rozchod, nemozem spat

Príspevok v téme: bolestivy rozchod, nemozem spat
nexus

pred troma tyzdnami sa so mnou rozisla priatelka,´velmi to bolelo, aj to velmi boli...nedokazal som na nu nemysliet..
a vyvinula sa mi z toho neschopnost spat...
neviem, ako dlho toto mozem vydrzat..
uzval som aj neurol..hypnogen,ale vsetko prestalo zaberat...
tak som skusal potom, ze poharik cerveneho vina pred spanim... ale aj to prestalo zabera...vie mi niekto poradit prosim vas nejaku cestu z tohto zacarovaneho kruhu, ako sa pre boha z toho dostat...som uz zufaly...

nexus

ja som spal dnes s pomocou oblbovaku sedem a pol hodiny, ale fakt lepsie ako nic... skusim to aj dnes...
od kolkej si sa snazila zaspat? necitala si knizku predtym, alebo pozerala televizor?
tk zo srandy, kolko si tak prespala hodin odhadom?

barborka19

no ležala som v postieľke mojej, a nie a nie zaspať...potom som zaspala a zobudila sa a zaspala a zobudila a ráno zasa nemohla vstať ... mala som taký plytký spánok, nejaká som bola rozrušená ...
a ty ako?? už je lepšie trošku?

barborka19

hej som v práci .. len dnes sa mi tu zdá byť nekonečne ... a vonku je brrrr škaredo ... a vnoci som nemohla spať, čiže sa pripájam do klubu:)

nexus

ahooj barborka :)rad ta tu vidim :) ja sa uz tesim na vecer a na spanok, keby som spal aspon tolko, kolko dnes :)
tebe sa ako dari? si v praci?

nexus

vcera som sii uz povedal dost a dal som si oblbovak... zaspal som po deviatej a zobudil som sa o pol piatej...ked to tak ratam, sedem a pol hodiny...mam lepsi pocit urcite, mne spanok nesmierne chyba...skusim to aj dnes...cez den sa potom citim aspon trocha istejsi a lepsie...

slaves

No zajtrajšky, tak ked poviem pravdu tak možno až dnes si tak uvedomujem že treba ísť dalej a bude to dobré aj keď možno kus pochybujem, že príde iný a potom úplne zabudnem teda tak citovo úplne. Ale musím. Tak asi tak, ale verím že aj tvoj nespánok sa zmení na spánok, neboj sa a čo sa týka tej modlitby tak verím že aj to pomôže, aj čas samozrejme. ok tak už končím.:) A ďakujem za všetky zdieľania čo sem každý napísal, zdieľania svojho života a toho najosobnejšieho.