bolestivy rozchod, nemozem spat

Príspevok v téme: bolestivy rozchod, nemozem spat
nexus

pred troma tyzdnami sa so mnou rozisla priatelka,´velmi to bolelo, aj to velmi boli...nedokazal som na nu nemysliet..
a vyvinula sa mi z toho neschopnost spat...
neviem, ako dlho toto mozem vydrzat..
uzval som aj neurol..hypnogen,ale vsetko prestalo zaberat...
tak som skusal potom, ze poharik cerveneho vina pred spanim... ale aj to prestalo zabera...vie mi niekto poradit prosim vas nejaku cestu z tohto zacarovaneho kruhu, ako sa pre boha z toho dostat...som uz zufaly...

nexus

zuzrac...dakujem za povzbudenie, kazdy povzbudivy prispevok potesi :) a znasobi svetle chvilky...a motivuje k pozitivnemu mysleniu, ktore my na dne velmi potrebujeme :)

zuzrac

nexus: neboj, mesiac dva potrva kym s apotrapis, ved clovek citi, tak sa musi trapit radovat . o tom je zivot. ved si predstav keby sme vsetci boli krasni stastni ake by to bolo, ziadne zivotne vyzvy nic. Uvidis teraz si padol na dno ako ms atomu hovori a chochvila s az neho odrazis. mysli pozitivne usmievaj sa , a uvidis ked uz budes v pohode, zabudnes na vsetko a potom s ao teba zacnu zaujimat zeny. moznoze aj ta tvoja pochopi. nauc sa mat rad sam seba.
ja ked som mala podobny problem, tiez som truchlila ale nakoniec som s az toho dostala a uz ma zrazu chcel, lebo ja som uz nejavila zaujem. a tak to v zivote chodi. hlavu hore. varene cervene vinko pred spanim azaspis ako babetko.

wrs

nexus.. jj uz je ten spanok lepsi.. obcas dam vecer dake pivka... idem spat medzi 8-9 hod.. potom sa zobudim 3-4 hod nad ranom-- a potom zase zaspim--- ale ked spocitam netto spankovy time.. tak je to superr..cca 9 hod..

nexus

wrs...tato noc..velmi zla, vydrzat, zalahol som desiatej...predtym som si vecer dal par poharikov piva na utlmenie...ale hodinu sa nic nedialo, tak som si dal tabletku na spanie, ktora vobec nezabrala, lezal som len tak , stale sa prehadzoval.. o tretej som si dal este inu, aby som aspon do siestej spal,
lebo som musel vstavat...
ale mozno len hodinu som spal..a potom bdel az do siestej...toto sa mi uz nepaci, bojim sa o seba...
ty si uz z toho vonku? spavas normalne?

wrs

slaves... a co sa stalo..? ako dlho ste boli spolu.? tie pocity pri zaspavani a vstavani... poznam.. no nic moc.. take prazdno a smutno-- najhorsie to bolo aj s jedlom-- clovek doobeda nic neje a ked pride Ti prinesu obed.. zase si clovek spomenie..a nema chut jest...

Nexus... ako bola posledna noc.??

slaves

Ahoj nexus, nebola som na tomto fóre, ale prežívam niečo podobné, pred mesiacom sa so mnou rozišiel priateľ a už je to oveľa lepšie ale často ešte na neho myslím,, najmä večer, ráno a najhoršie sú spomienky, ale chcem Ti povedať,že tá bolesť prejde a príde tá, ktorá bude pre Teba už natrvalo:) a ja viem že teraz si možno iný bozk ako od nej nevieš a nechceš predstaviť, ale ver mi, prejde to, mne osobne dosť pomáha keď sa modlím, keď mi je ťažko - aby mi Boh pomohol. Tak a hlavu hore, nie je to taká bolesť, ktorá by neprešla. A ani sa nenazdáš a sa zaľúbiš do inej, treba dať tomu čas ale človek nikdy nevie:):):)

nexus

wrs, datelinka...:) v zasade suhlasim, ale mam urcite pripomienky...ide o to, ze nas boli strata.. strata niecoho...moze to byt strata zdravia,strata zivotnej sance...
ja vnimam tuto stratu, ako stratu zivotnej lasky,a vobec tam neslo o krasu, stratu velmi milovanej osoby...s ktorou by sa moj zivot uberal uplne inym smerom...
urcite som spadol z nizsieho poschodia, ako rodic, ktory ma chore dieta, a to dieta, ktore trpi../inak detstvo som nemal tiez najradostnejsie, preto mam mozno pocuchane nervy a vnimam vsetko citlivejsie/ ale boliet to moze tak isto...
citam si prave knihu Tajomstvo /Secret/ ktoru som kupil dcere na minule vianoce, su to si ce pravdy, ktore asi clovek citi aj intuitivne, ale teraz je to pre mna objavovanie ameriky....

wrs

nexus... presiel som tym... boli to.. cloveka to sere.. no proste je to v hlave..skus radikalne riesenie.. chod na trolejbus c. 209.. a odvez sa na konecnu.. na nrodny onkologicky ustav... male holohlave deticky... a to je kur///va problem... prepac. .ze som to ponal tymto smerom... za dalsie.. poznam slobodnu mamicku... co ma dve deti.. nema peniaze.. kupuje jednu sadu obedovych listkov do skoly.. pondelok iden na obed jeden.. utorok druhy a tak dalej... a to je kur//va problem.. a mozem menovat dalej...zien beha na slovesku mrte..a su vazne krasne...