bolestivy rozchod, nemozem spat

Príspevok v téme: bolestivy rozchod, nemozem spat
nexus

pred troma tyzdnami sa so mnou rozisla priatelka,´velmi to bolelo, aj to velmi boli...nedokazal som na nu nemysliet..
a vyvinula sa mi z toho neschopnost spat...
neviem, ako dlho toto mozem vydrzat..
uzval som aj neurol..hypnogen,ale vsetko prestalo zaberat...
tak som skusal potom, ze poharik cerveneho vina pred spanim... ale aj to prestalo zabera...vie mi niekto poradit prosim vas nejaku cestu z tohto zacarovaneho kruhu, ako sa pre boha z toho dostat...som uz zufaly...

wrs

nexus.. dik... dnes som dal 4pivka..a uz sa ukladam na spanok...no viem,ze rano medzi 3-4 hodkou to ranne vstavanie isti..

slaves.. ako sa prejavovalo to.. ze si o neho neprejavovala zaujem..? ako sa prejavilo to, ze potom o teba zacal mat zaujem... kolko to trvalo od vasho rozchodu..? a ako to napokon dopadlo.? kasles na neho.?

nexus

slaves...pokial uz zijes normalny zivot, a len sem tam nejaka chmara ti preleti, to uz povazujem za "normal", po case to vsetko pride dokonca komicke cele, poznam to.. jednu velku krizu som uz mal...a uspesne som sa z nej vyhrabal...ale nie dostatocne pouceny...rozoberat a analyzovat sa to da az po preboleni...ked uz je clovek imunny voci tym citom...ale urcite to treba po case prebrat v sebe...
uz divis aj zajtrajsky jasnejsie? :)

slaves

nexus...ďakujem:) takto som na to nepozerala ale poteší keď si to myslíš. Večer sa pomodlím aj za Teba, aby si zaspal nie len dnes ale aby si už stále mal dobrý spánok a tešil sa na nové veci, ktoré prídu!

slaves

nexus...no áno, zo začiatku to bolo horšie, ale teraz je to ok, ja sa vždy večer pomodlím a potom zaspím, no a čo sa týka pocitov tak niekedy mám pocit že už to je ok, že som z toho von a niekedy sa myšlienkam na neho neubránim, ale pravda je že čas je dobrý lekár.Ale verím,že príde lepší. Tak Ti prajem nech môžeš každý deň zaspať ako predtým.

nexus

slaves...ja som rad, ze vstupujes, napis co citis, mne to kolise, ked myslim dostatocne dlho na pozitiva, tak sa mi ulavi, ale potom sa to zasa prevazi.. doslova hupacka..najhorsia je pre mna ta porucha spanku...ty aspon spis normalne?

bingham

Hej chlapci...vy uz to niak dlho prezivate...nie ???

nexus...ja uz by som aj zabudol ako sa vola :D

ale vidim ze uz ti je lepsie :)

slaves

wrs... no boli sme spolu vyše pol roka,nechcem vám tu nejako vstupovať do rozhovorov, len ma to povzbudilo, keď niekto prežíva podobné pocity ako ja, že nie som sama čo sa tak cítim.