bolestivy rozchod, nemozem spat

Príspevok v téme: bolestivy rozchod, nemozem spat
nexus

pred troma tyzdnami sa so mnou rozisla priatelka,´velmi to bolelo, aj to velmi boli...nedokazal som na nu nemysliet..
a vyvinula sa mi z toho neschopnost spat...
neviem, ako dlho toto mozem vydrzat..
uzval som aj neurol..hypnogen,ale vsetko prestalo zaberat...
tak som skusal potom, ze poharik cerveneho vina pred spanim... ale aj to prestalo zabera...vie mi niekto poradit prosim vas nejaku cestu z tohto zacarovaneho kruhu, ako sa pre boha z toho dostat...som uz zufaly...

wowo1

Rada ta citam nexus a aj wrs....Ste takym peknym prikladom ze aj muzi maju city a vedia o nich hovorit:} a trpia nespavostou......{nielen my zeny}.
Este som rozmyslala nad tym ze ,za rozpad vztahu mozu vzdy dvaja - obaja robia nejaky problem.Cize si naznacil raz Nexux ze si nieco pokaslal, tak bud nes za to zodpovednost vo forme trestu -to je rozchod a bud hrdina. alebo ...ak mal navzdy vydrzat ten vztah a bol ti sudena,,,,tak ti to mala odpustit,,LEBO LASKA VSETKO VSETKO odpusti,,{teda ta prava..mozno je to len ta NEBESKA:}laska...
Smutna petra dlho si nepisala, ako sa to vyvyja ignoruje ta?
ja tiez prezivam" vsakovake" krizi vo vztahu takze ma tato tema zaujma.
Ten klub opustenych moze byt dobra vec..haha niekde na pive vsetci prispievatelia.mozno to bude lepsie sa vyrozpravat a zaplatit pivo ako platit nejakemu psychologovy:}
nexux ten kurz angliny je dobra vec ja ucim angl,deticky a vzdy sa super zrelaxujem ci ma malebo nemam problem.
Inak nacal si Nexux taku myslienku v tom zmysle ze ci ked milujes a velmi ,,a potom vsetko padne,,,vsetky plany a zivot,,ci opat niekedy este byt schopny sa tak k niekomu priputat..
No,..myslim ze ta vlastnost PRIPUTAT sa klesa,po par skrchovanych vztahocho,ale v dobrom zmysle!Lebo milovat dokazes rovnako silno a mozno este viac a zrelsie dokazes milovat. ,len si samostatnejsi a viac zodpovedny k svojmu zivotu a nenechas sa uz tak znicit, Lebo je priputanost k niekomu laska?????????{taky typ lasky je podla mna medzi matkou a dietatom} ale medzi partnermi by podla mna mal byt v 50 percent zodpovednost za svoj zivot a 50 za zivot partnera. V provom rade je si zodpovedny za seba ako prezijes zivot..mysim ze clovek by sa nemal :"darovat cely"to je zavisla laska,neslobodna.Ale zaroven ak niekoho milujem tak mu absolutne doverujem a robim pre neho veci, ktore by som nerobil inak robim ich vyhradne len koli nemu to je tiez prejav lasky.Tazko sa to da vyjadrit.Alebo napisem to opacne,,clovek sa ma darovat cely ,ale zit svoj a len svoj zivot....spanie spanie,,ja som prespala vcera cely den to jest 12 hodin v kuse, tak som spala aj za vas:}}tak mi kludne posielajte telepaticky nespavost ja to za vas dospim a poslem spavost;}

barborka19

chodím do jazykovky, sranda:)) prihlás sa, spoznáš nových ľudí, budeš robiť niečo pre seba,... fajn pocit:)

nexus

takze same povinnosti... :)platis si kurz anglictiny? inak ti poviem, tak som rozmyslal, ze pri mojej terajsej trudnoomyselnosti by mi urobilo super, keby som sa prihlasil na taku anglicktnu, alebo by som sa aspon s dcerou doma ucil...dobry napad, nie? :)

barborka19

z práce prídem až o šiestej ... zajtra mám angličtinu, musím sa pripraviť, pozriem nejaký film, pri telke samozrejme zaspím:) už sa mi to podarilo aj v kine:))))

nexus

no to ja viem :)toho sa varujem aj ja...je to sranda, ako clovek dokaze stresovat sam seba...
ale ty sa dnes vyspis do sytosti, lebo dnes si vycerpana z toho...
mas dnes vecer nejaky zaujimavy program?